Як в короткі терміни кинути вживати солі?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Двадцяте століття — скільки він приніс корисних відкриттів в цей світ, які для поліпшення життя населення використовуються і понині. Але деякі корисні відкриття згодом стають небезпечними і несуть за собою біль, страждання, смерть. Одним з таких відкриттів є МДПВ.В самому початку його винаходу як передбачалося, він буде підтримувати фізичні здібності виснажених в повсякденній суєті людей. Після виходу МДПВ на ринок продажів, попит на нього перевищив усі можливі прогнози. За допомогою цього препарату розроблялися різні способи схуднення, так само МДПВ використовувався в якості добавок в ванну для тонізуючого дії після фізичних навантажень. Психічний стимулюючий препарат проявив і побічні дії:

 • поява залежності;
 • руйнування психоемоційного стану людини;
 • руйнування клітин головного мозку;
 • порушення нормального функціонування внутрішніх органів.

Маючи легальне становище, психотропний засіб отримало розмовний сленг «легалка», «солі», «солі для ванн». Використання його набуло великого поширення в молодіжному середовищі, так як для отримання ейфорії, можливо, було його вживати у вигляді курильних сумішей, внутрішньовенно, в якості добавок в спиртові коктейлі. Неможливість правильно підібрати дозу, тягне передозування синтетичним препаратом, що сприяє розвитку шизофренії з подальшим летальним результатом.

Що являє собою психотропну речовину «сіль для ванни»

наркотик сіль для ванниНаркотичний, психотропний препарат «солі» має кристалічну субстанцію, чимось нагадує дрібний цукровий пісок. Має забарвлення від яскраво-білого до сіруватого відтінку кольору. Вимагає спеціальних методів зберігання, так як при взаємодії з повітрям, починає розкладатися. По запаху має схожість зі свіжим картоплею.

Синтетичний препарат МДПВ має синтетичне походження. До його складу входять похідні наркотику Мефедрон, який володіє сильним психотропною дією на організм. За рахунок свого швидкого розсмоктування в стінках ШКТ, отримав додаткову назву «швидкість». За своїм ефектам після вживання при малих дозах нагадує використання екстазі, при підвищених нормах вживання — кокаїн.

Після застосування «солі для ванни» будь-яким з перерахованих способів, його вплив на організм наркомана відбувається протягом перших 10 хвилин. Для більш сильного впливу (приходу) на свій стан повторна доза створює ейфоричний стан (кайф). Вживання «швидкості», з першої своєї дози викликає психологічну залежність від наркотика. Повторний прийом остаточно затягує любителів пригод в середу ейфорії і кайфу, що кинути вживання психотропної зілля без допомоги наркологічних центрів не вийде. Яке відчуття дає вживання «солі для ванни»:

 • поява нестримної активності, проявляється в постійному русі;
 • повна відсутність бажання сну;
 • галюцинації;
 • безрозсудні вчинки;
 • стан спраги;
 • напади агресії.

Такий стан наркомана викликає ризик для оточуючих людей. Неконтрольовані дії можуть штовхнути його на вчинення злочину. При цьому буде присутній повна відсутність жалю без відчуття своєї провини за вчинене діяння. З знищеної психікою і моральними принципами, психоактивних речовиною, наркоман потребує стаціонарного лікування.

Терапія залежних від «солі» в домашніх умовах

вживання солейСпробувавши один раз за компанію психотропний препарат, людина набуває серйозну залежність. За даними медичних установ, таких звернень з кожним роком все більше і все частіше звучать змучені своєю бідою питання: Як кинути мені вживання «солі» в домашніх умовах?

Для того щоб зрозуміти яку небезпеку становить психотропний синтетичний препарат «швидкість» потрібно зрозуміти, що завдяки своїм складом він істотно змінює оцінку соціального життя і залежність набуває хронічного вид. Брак дози постійно штовхає на її пошуки потрапив на гачок людини, а при її відсутності проявився абстинентний синдром (кожен раз скорочуючи свого часу появи) заганяє наркомана в безвихідне становище. Все починається спочатку, але при цьому збільшується доза застосування, що загрожує передозуванням, розвитком шизофренії, повна відмова в роботі внутрішніх органів.

Важливо! Можливо проводити терапію в домашній обстановці тільки при одиночному вживанні малої дози препарату, так як дане психоактивну речовину впливаючи на психіку людини робить залежним з першої дози вживання, а при її відсутності прояв абстинентного синдрому.

При частому вживанні синтетичної психотропної зілля, в організмі людини створюються умови його збору, він відкладається в нирках, печінці, селезінці, лімфатичних судинах. Виходить, що почавши вживання нової порції дози, вона додається до тієї, що знаходиться в організмі, а це може спровокувати передозування препаратом.

Всі наркологи як один заявляють, що лікування від «солей» можливо тільки в стаціонарних умовах під цілодобовим наглядом фахівців.

Що може запропонувати наркологічний центр «Снайпер» наркозалежним клієнтам

У наш спеціалізований наркологічний центр «Снайпер» останнім часом збільшився приплив залежних від «солі» людей. Приходячи на консультації, нещасні і змучені люди постійно запитують, як можливо мені в короткі терміни кинути вживати «солі». Відповідаємо на це питання. Лікування залежності від «солей» дуже довга і скрупульозна робота. Поступово крок за кроком, виконуючи вимоги терапії нашого центру, перебуваючи в нашому стаціонарі, Ви зможете позбутися згубної звички. Методи нашого лікування залежності від наркотиків:

 1. По прибуттю в наш центр «Снайпер» наші фахівці (наркологи, психіатри, психотерапевти) проводять огляд пацієнта. Призначається повний спектр діагностики стану організму в них входить збір аналізів, проведення УЗД (на предмет визначення ступеня ураження внутрішніх органів токсинами препарату). Тільки при отриманні результатів призначається індивідуальне лікування наркозалежності.
 2. У зв'язку з тим, що в організмі людини, а точніше в його внутрішніх органах за час вживання «солі» сталося скупчення шкідливих речовин, вони виводяться з нього за нашою розробленою програмою відновлення.
 3. Для запобігання з'явився абстинентного синдрому, застосовується спеціальна психологічна методика із застосуванням заспокійливих засобів, що дає можливість зняти психічну напругу пацієнта.
 4. Для прискореного виведення наркотичних засобів з організму нашого підопічного, застосовується фізіотерапія з комплексним застосуванням препаратів (сорбентів, протекторів), що дає відмінний результат для подальшого відновлення.
 5. При надходженні до нас на лікування, пацієнт проходить початковий курс реабілітації в карантинному секторі центру, перебуваючи під цілодобовим наглядом. У разі виникнення непередбачених ситуацій пов'язаних зі здоров'ям нашого підопічного, йому надається екстрена допомога нашими фахівцями.
 6. Проходить повний курс по психологічному відновленню психіки.

Відразу скажемо, що відновлення від вживання «швидкості», займе багато часу, але принесе позитивні плоди і відмінний результат. Поверне Вашого рідного людини в коло здорового середовища, сім'ю. Після повного курсу проведеного нашим центром реабілітації «Снайпер», ми може допомогти у працевлаштуванні. Надалі супроводжуємо стан пацієнта і завжди будемо надати йому допомогу у виниклих ситуаціях. У нашому центрі введена цілодобова чергова зв'язок, що дає можливість в разі потреби отримати консультації, а при термінової потреби і медичну допомогу.

Наш центр має багато позитивних відгуків колишніх пацієнтів і їх родичів. Допомагаючи Вам, ми набуваємо надійних друзів і відмінну рекламу наших можливостей. Наркологічний центр «Снайпер» — це те, що потрібно Вам при наданні допомоги з виниклою залежністю.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.