Лікуванню наркоманії в Олександрії

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Позбавлення від наркотичної залежності вимагає обережності, наша клініка пропонує дієве лікування наркоманії в Олександрії. Справа в тому, що навіть невелика помилка здатна звести до нуля всі докладені раніше зусилля. Особлива увага приділяється психологічному лікуванню, важливо надати залежній людині мотивації, щоб він сам вирішив вилікуватися — тільки при такому підході можна домогтися максимального результату від терапії.

Наркоманія — це важко, вона залишає незгладимий слід на всьому житті пацієнта. Не варто зволікати з лікуванням, адже поступово розвиваються в організмі порушення, пов'язані з тривалим прийомом наркотичних речовин можуть стати практично незворотними. Почати краще з переконання. Краще, щоб хворий сам усвідомив необхідність допомоги.

Що таке залежність

Залежність — захворювання. Не варто плутати її зі слабкістю, розбещеністю, властивістю характеру. Це досить важке захворювання, що впливає всі аспекти життя. Справитися з проблемою самостійно практично неможливо, краще звернутися за лікарською допомогою в центр допомоги. Клініка «Спарта» пропонує лікування наркоманії в Олександрії.

Тіло

В організмі залежної людини відбуваються зміни. Багато чого буде залежати від тяжкості речовин, доз і термінів вживання наркотиків. Спочатку тіло противиться процесу (нетривалий час, іноді проходить практично непомітно). Потім організм пристосовується, потроху упокорюючись з чужорідними речовинами. В кінці тіло ламається, адже більшість елементів, що викликають залежність, шкідливі, особливо в тих кількостях, які приймають залежні.

Психіка

Здорова людина ладнає зі своїми емоціями і думками. Він може нормально думати, швидко запам'ятовує, не виходить з себе просто так, здатний спілкуватися з оточуючими. Психоактивні препарати впливають на психіку, порушуючи її повсякденні функції. Дуже багато залежить від конкретного наркотику, термінів залежності. Кожен препарат діє по-своєму, але порушення бувають завжди, під час залежності не варто і говорити про стабільну психіці.

Серед інших порушень і проблем особливе місце займає утворення довгострокового потягів до предмету залежності. Людина не здатна впоратися з собою. Це слабкість залежного, який щиро хоче порвати з наркотиками. Саме потяг і стає причиною зривів. Тільки лікування наркоманії в Олександрії допоможе позбутися від захворювання.

Як умовити залежної людини звернутися за допомогою

бично хворий до самого кінця не бажає визнавати не тільки залежність, а й те, що приймає наркотики. Потім він відмовляється звертатися в центр реабілітації. Кроки, які можуть допомогти умовити хворого:

  • Обумовити з близькими і рідними залежної людини єдина думка з питання лікування. Справа в тому, що якщо одні будуть наполягати на стаціонарній терапії, а інші стануть на сторону хворого і почнуть його підтримувати, то ситуація стане тільки гірше. Найкраще, щоб на залежну людину вплинув хтось, хто має на нього глибоке враження і має авторитет.
  • Заздалегідь підшукати хорошу клініку. Реабілітаційний центр «Спарта» пропонує лікування наркоманії в Олександрії.
  • Наполягати на лікуванні, поки хворий не погодитися. Найкраще спробувати домогтися того, щоб він сам усвідомив проблему і захотів вилікуватися. Також важливо вказати, що терапія проводиться анонімно.
  • Варто звернутися за допомогою психолога, який спеціалізується на мотивуванні наркозалежних.

Лікування наркоманії

Лікування наркоманії — це дуже складно в першу чергу для пацієнта. Процес вимагає чимало сил, ревності не тільки від залежного, але і від близьких йому людей. У клініці «Снайпер» працюють тільки фахівці, що забезпечують ефективне лікування наркоманії в Олександрії.

Існує всього два типи терапії: психологічна і фізична. Перша спрямована на те, щоб відновити психіку хворого, а друга допомагає позбутися від згубного впливу наркотику на організм.

Психологічне лікування

З людиною щодня проводиться робота по створенню мотивації і зміцненню психіки. Існує хибна думка, що детоксикація здатна повністю вилікувати від наркоманії. Справа в тому, що з її допомогою можна усунути тільки фізичні проблеми, піде ломка, але вже утворилися норми поведінки так і залишаться в голові людини.

Хворого на час лікування потрібно ізолювати від згубного впливу навколишнього світу, де він зможе дістати нову дозу. З людиною кожен день працює психолог-мотиватор, який, поки залежний обгороджений від решти суспільства, намагається прищепити пацієнту здорові думки, переконати його продовжувати відновну програму.

Саме тому домогтися результату можна тільки при обережно підході, пацієнт повинен перебувати під постійним наглядом лікарів. Коли залежна людина після детоксикації відразу йде додому, то в більшості випадків він досить скоро повертається до звичного життя наркомана. Дуже важливо, щоб людина сама розумів важливість лікування і той факт, що він потребує допомоги.

Фізичне лікування

Головною проблемою в терапії від наркоманії можна вважати небажання людей дізнатися, в чому суть проблеми. Нерідко хворі та їхні родичі, друзі просто не хочуть вникнути, вважаючи, що різні блокатори, що вбудовуються під шкіру, або детоксіція раз і назавжди вилікують. Всі хочуть «чарівну таблетку». На жаль, її не існує. Блокатори дають результат тільки разом з пройдених курсом детоксикації. Вони здатні запобігти можливий зрив. Але це тільки додаткова терапія, а не основне лікування.

Курс детоксикації повинен проводитися в спеціалізованій клініці. Деякі заходи мають ряд протипоказання і можуть згубно вплинути на організм. Детоксикація займає приблизно від 5 до 10 днів. Далі людина може без проблем піднятися з ліжка і вийти в світ, але суть в тому, що потяг до наркотичних препаратів нікуди не поділося. Саме тому такий важливий реабілітаційний період, який зазвичай тривати 3-4 місяці, все залежить від тяжкості стану.

Де проводиться лікування від залежності — Лікування наркоманії в Олександрії

Лікування наркоманії в Олександрії проводиться в висококласному реабілітаційному центрі «Спарта». Клініка використовує в своїй роботі різноманітні, але ефективні програми. Упор завжди робиться не на медикаментозної терапії, а на психологічної реабілітації хворого.

Спочатку ставиться мета визначити психологічні чинники, які стали причиною звикання до наркотичних речовин. Потім ведеться робота по блокуванню причин, ми намагаємося створити в голові пацієнта нову модель поведінки і цінностей. Важливо не просто усунути у хворого фізичну залежність, але показати, наскільки хороша і цікава життя без наркотиків.

Подібний підхід дозволяє повністю позбутися від потягу до наркотиків в слушну життя. Як тільки хворий поступає в реабілітаційну клініку, до нього закріплюється особистий психолог. Він буде працювати з пацієнтів протягом всього терміну реабілітації, надаючи всіляку підтримку і допомогу не тільки залежній людині, але і його рідним і друзям.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.