Реабілітаційний центр — Лікування наркоманії в Чернігові

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркоманія в Україні, останнім часом набирає величезні обороти поширення. Основною причиною цього стала нестабільна економічна ситуація в країні, що провокує громадян на постійне нервове напруження. Нестача коштів на виконання профілактичних заходів від наркоманії в навчальних закладах, вулицях, дає можливість епідемії розвиватися в середовищі підлітків і молоді.

Можна згадати не зовсім далекі роки, коли кожен підліток знав достеменні наслідки вживання, знання про які були отримані з шкільних програм, вуличних заходів, телевізійних програм. У зв'язку з низьким фінансуванням даних заходів, постійними переживаннями стресових ситуацій і важких моральних потрясінь, багато хто забуває про наслідки початку вживання і намагаються забутися в ейфорії прийому наркотиків.

Реабілітаційний центр для наркоманів НРЦ «Снайпер», створений в місті Чернігів, крім реабілітації проводить і профілактичні роз'яснювальні бесіди в навчальних закладах, дитячих садах, на Міських громадських заходах. Все це фінансується спонсорами і пожертвами громадян, яким не байдужа ситуація в одному з найкрасивіших міст України Чернігові.

Чернігів — реабілітаційні заходи

Професійний Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», проводить лікування наркоманії від всіх видів наркотичних засобів та речовин. Для цього, кожному новоприбулому надається перша діагностична процедура, що дає можливість призначення індивідуального методу терапії. Всі звернення і лікування відбуваються в анонімній обстановці, тому після реабілітаційних заходів про проблеми підопічного знатимуть тільки він і його найближчі родичі. Це істотно покращує адаптацію після курсу лікування в соціальному світі проживання.

Чернігівська область, є однією з небагатьох за кількістю лісових насаджень, де природа раціонально розпорядилася своїми багатствами. Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», розташовується в одному з найкрасивіших куточків міста, що для проживаючих підопічних є основним психоемоційним фактором, який створює мотив на лікування. Можете уявити, що прокидаючись вранці, Ви стикаєтеся з щебетанням лісових птахів, тихим і легким сплеском від хвиль лісового озера і річки Десна. У такій обстановці, багато хворих забувають про свої проблеми і причини знаходження на реабілітації, що позначається на стані хворого і його порушеною психіці. Природа добре знімає нервова напруга і підштовхує на возз'єднання з природою і повне зцілення організму.

Програма відновлення від патологій залежності, що проводиться НРЦ «Снайпер», є найбільш просунутою на Україні. Вона розроблялася за допомогою досвіду Західних партнерів по проблемам наркозалежності, що ставить наш наркологічний центр допомоги на рівень Європейського якості. Проживання на реабілітації проходить в сучасних номерах, де затишок і комфорт створюють повну ейфорію від лікування. Це один з опрацьованих методів підтримки психоемоційного стану в нормальному вигляді.

Як проходить лікування від наркотичної залежності

лікування від наркотичної залежностіВідразу для розуміння розповімо, що хворий наркозалежністю людина не проявить власного бажання на проходження реабілітації від пороку захворювання. Все це пов'язано з його зруйнованим психоемоційним станом, яке не дає правильно дивитися на що відбуваються з ним зміни психічної і фізичної форми проживання. У цій ситуації, на допомогу хворому повинні прийти родичі, і допомогти йому усвідомити необхідність проведення лікування від наркоманії. Всі спроби самостійно пояснити наркоману про його хвороби, зведуться до нуля, що вже неодноразово показує практика звернень за допомогою. Тому нашими фахівцями розроблений метод створення мотивації на лікування «інтервенція».

Дана послуга проводиться один раз, але після цього, необхідно хворого відправити на лікування в наркологічний центр. Тому перед проведенням даного заходу відразу визначитеся з місцем реабілітації свого родича. При замовленні в НРЦ «Снайпер» даної послуги «інтервенції», вартість її при подальшому проходженні лікування в нашому сучасному центрі — дорівнює нулю. Якість проходження зародження мотивації на лікування, каже статистика 99% від виконаних послуг. Це високий показник, після якого, підопічні проходять терапію і повертаються додому новими здоровими людьми.

Карантин

Після отримання згоди хворого на терапію, наркозалежний чоловік проходить діагностику організму і проводиться в карантинні покої. В даному секторі, початковий етап лікування передбачає проходження абстинентного синдрому і повної чистки організму. Для цього пацієнтові ставляться крапельниці зі спеціальними розчинами, що дає можливість максимально швидко і якісно вивести наркотичні токсини з організму. Допоміжними методами є застосування народної медицини, Східних методів медицини, психологічних програм впливу на підсвідомість хворої людини. Основна проблема, яка чекає кожного наркозалежного пацієнта — абстиненція.

Абстиненція — прояв побічних дій від відмови вживання наркотичних засобів і психотропних препаратів. Даний стан при відсутності лікування може призвести до психічних розладів і повної відмови роботи внутрішніх органів. Виниклий абстинентний синдром «ломка», вимагає термінового професійного лікування, так як в даному стані наркоман небезпечний для оточуючих його людей і здатний здійснити тяжкий злочин в пошуках чергової дози для отримання ейфорійного стану.

Після того, як в карантинному секторі центру допомоги буде пройдений цей синдром і проведена чистка організму, підопічного переводять на стаціонарне лікування недуги наркотичної залежності.

Терапія стаціонару

Лікування на стаціонарі центру допомоги наркозалежним, після карантину може здатися трудовим табором. Тут перед початком проведення терапевтичних заходів проводиться додаткова діагностика організму, для коригування вже раніше призначеного лікування.

Стаціонар включає в себе такі заходи:

  • фізична праця;
  • заняття спортивними видами дозвілля;
  • проходження фізіопроцедур;
  • в деяких випадках, потрібно прийом медичних препаратів для підтримки і відновлення внутрішніх органів людини;
  • заняття за програмою «12 кроків»;
  • відвідування групових занять з аутотренінгу;
  • застосування Східної і народної медицини для відновлення імунної системи людини;
  • кодування від «тяги» до наркотичних препаратів;
  • багато додаткових індивідуальних заходів, в залежності від стану здоров'я наркозалежної людини.

Всі наші методи, відмінно зарекомендували себе для лікування найважчих випадків наркотичної залежності. Тому, ми даємо можливість пройти реабілітаційні заходи в НРЦ «Снайпер» і повернутися до рідного дому і своєї сім'ї новим і здоровою людиною. Ми готові допомогти відновити здорову соціальне середовище проживання за умови лікування в нашому НРЦ «Снайпер». Ми чекаємо Ваших звернень за контактними телефонами, вказаними на офіційному сайті Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер».

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.