Лікування сольової залежності в наркологічному центрі Снайпер

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Під кінець 20-го століття, сильне прагнення до ідеальної фігури і підтримки фізичної форми, був розроблений препарат МДПВ. Відразу на його побічні дії уваги не звернули, але через деякий час він виявив сильні побічні дії на організм, які виразилися:

 • виникнення залежності;
 • повне руйнування психічного стану;
 • відсутність контролю над дозою вживання «солі», провокує смертельний ефект.

У зв'язку з легальними продажами, наркотичний психотропний препарат МДПВ отримав вуличні і розмовні назви:

 • легалка;
 • солі;
 • солі для ванни.

Зручність у вживанні (добавки в курильну суміш, вживання внутрішньовенно, добавками в коктейль) даного психоактивної речовини, створило його сильне і широке вживання, що збільшило зростання залежних наркоманів.

«Солі для ванн» — психотропний препарат

Солі для ваннДане психотропний засіб має кристалічний вигляд і нагадує за своєю структурою велику цукрову пудру. Колір «солі» буває від яскраво-білого до сірого відтінку. Правда, при зберіганні виникають певні у наркоманів труднощі, він розкладається на повітрі. Тому при його зберіганні використовують щільні герметичні коробки. При взаємодії з повітрям МДПВ виснажує запах свіжої картоплі, що служить його відмітною ознакою. Так як препарат створений синтетичним способом, в його склад входить сильний засіб мефедрону, бувають і замінники з психоактивними речовинами.

Розчиняючись в організмі за лічені секунди, він отримав додаткову назву «швидкість», але в середовищі наркоманів ця риса заслужило повагу, тому що слідом протягом 5-10 хвилин наступало ейфоричний стан. Приблизний ефект і симптоматика від вживання малої дози прирівнюється до впливу на організм екстазі, при збільшеною порції — кокаїну.

Наркотичне зілля МДПВ, після прийому, починає вплив на ЦНС, головний мозок, що спостерігається за явною ознакою мимовільних рухів тіла, які перебуваючи не під дією психотропної речовини, людина б не робив. При повторному прийомі настає бажаний результат для наркозалежної людини — ейфорія. Тільки через це стану, наркоман починає повторне вживання препарату, але постійне його вживання виробляє захисну реакцію на даний вид наркотику, що вимагає збільшення дози і частоти вживання.

Симптоматика вживання «солі для ванни»

Кожен наркотичний препарат синтетичного або органічного походження приносить свою симптоматику своєму власникові. Симптоматика вживання «солі для ванни»:

 • істотний приплив сил;
 • відсутність бажання сну;
 • сильний активний вид неспання доходить до 48 годин безперервного руху;
 • ейфорія створює ілюзію «божої сили»;
 • галюцинації з явними ознаками агресії.

У такому стані, залежний наркоман здатний на безрозсудні вчинки, що створює небезпеку для свого і оточуючих людей здоров'я. Тому для даного типу наркоманії, потрібна термінова госпіталізація в спеціалізовані наркологічні центри.

Терапія від сольової залежності на дому

Залежність від даного психотропного препарату, проявляється відразу після вживання першої дози. Щодо лікування на дому, все як один наркологи стверджують, що від даного препарату з такими сильними психоактивними речовинами лікування потрібно здійснювати тільки під жорстким наглядом лікарів наркологів і психіатрів. Будь-яке необережне і не правильна дія в домашній обстановці, може принести істотну шкоду здоров'ю без шансів відновлення.

Лікування сольової залежності в Харкові

Лікування сольовий залежностіУ нашому наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» з такою залежністю вже зустрічаються не один раз. Тому для нас цей вид захворювання не нова. Розроблені індивідуальні методи лікування приносять дуже хороші плоди. Початок терапії проходить під цілодобовим наглядом наших фахівців в карантинному секторі центру. Після перемоги над абстиненцією пацієнт переводиться на стаціонарне лікування. Який комплекс терапії передбачений при даному виді залежності на стаціонарному лікуванні? Комплекс оздоровлення організму і зняття залежності:

 1. Звільнення організму від шкідливих речовин. Даний синтетичний препарат має можливість накопичуватися, що при частому вживанні призводить до передозування, тому необхідно не поспішаючи і покроково очищати його від даних скупчень.
 2. Зняття напруги з психоемоційного стану, що створює добрий грунт для хворого.
 3. Прискорюючи виведення токсинів, застосовують фізіопроцедури і сорбенти з протекторами.
 4. Проходження повного курсу психологічного впливу «12 кроків». Дана програма була розроблена американськими вченими і приносить позитивні плоди при лікуванні всіх видів залежностей.

Лікування сольової залежності в Харкові — це хороший показник роботи нашого центру «Снайпер», так як даний вид залежності набирає сильні обертів поширення і для багатьох центрів допомоги від наркотичної залежності є «темною конячкою». Ми готові надати допомогу будь-якому залежному наркоману на умовах анонімності, за умови його звернення.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.