Наркологічний центр в Борисполі

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Основна проблема соціального світу розвитку — наркоманія. Всі Державні наркологічні установи, проводячи лікування даної патології, застосовують загальну систему лікування, що в деяких випадках не приносить позитивні плоди. Наркологічний центр «Снайпер», створений в Київській області в місті Бориспіль, має іншу думку щодо терапії залежності і проводить індивідуальні методи лікування.

Що таке НК «Снайпер»

Наркологічна клініка «Снайпер», це сучасний комплекс оздоровчої терапії від будь-яких форм і видів залежності. На території клініки, розташованої в місті Бориспіль, створені три адміністративних лікувальних будівель, два житлових будови для проживання хворих, штучний парк відпочинку. Місце під Наркологічну клініку «Снайпер», вибиралося на умовах повного спокою від мирської суєти і рясного природного озеленення.

У наркологічній клініці створена структура необхідних підрозділів:

 • лікувальне відділення для надання необхідної екстреної наркологічної допомоги;
 • стаціонар для проходження реабілітаційних заходів;
 • карантинний сектор лікування;
 • кабінети профілактичних заходів;
 • масажні комплекси та процедурні для проходження фізіотерапії;
 • власна лабораторія для проведення діагностичних заходів;
 • прийомні кабінети для відвідувачів;
 • стоматологічні послуги для проходять лікування підопічних;
 • бухгалтерія та кабінети наркологів, психологів, терапевтів.

Все це дає комфортне проходження реабілітації та дає можливість повністю без виходу за територію НК «Снайпер», проходити лікування від пороку залежності.

Що пропонує НК «Снайпер» своїм підопічним

Для своїх пацієнтів і підопічних, нашими фахівцями передбачені такі заходи і послуги:

 1. Терапія від наркоманії, алкоголізму, різних видів психологічної залежності. Все це в залежності від стану хворого, може проходити як стаціонарно, так і амбулаторно.
 2. Вивчення методів і програм лікування від патологій залежності за допомогою «12 кроків», методів відомих наркологів та психологів;
 3. Проведення консультацій і навчальних методів спільного проживання з залежним людиною.
 4. Цілодобова медична допомога і все одно можна зателефонувати нарколога на домашню адресу.
 5. Наркологічний центр «Снайпер», надає можливість повного анонімного лікування, що дає психоемоційний спокій підопічному.

Наркологічна клініка Бориспіль "Снайпер», вирішує всі питання, пов'язані з проявом залежних форм патології. При цьому, нами застосовуються сучасні технології оздоровлення організму, психотренінги, програми закордонних вчених «12 кроків» і багато інших. Що найбільш показово в лікуванні, так це те, що ми намагаємося при наданні допомоги не використовувати медикаментозну терапію.

Допомога після реабілітації вад залежно

Для підтримки наших підопічних після проведення реабілітаційних заходів, нами створені умови для повного усунення бажання почала вживати наркотичні препарати і алкогольну продукцію. Для цього розроблені програми екстреної психологічної допомоги, контактні цілодобові номери для чергової зв'язку з фахівцем Наркологічної клініки «Снайпер».

Для багатьох охочих, наші співробітники можуть підшукати роботу і організувати переїзд, в інше місто. Це дає можливість змінити патогенну середу проживання і почати заново життя, подаровану Наркологічної клінікою «Снайпер».

Звертаючись до нас, Ви повністю стаєте частиною нашої сім'ї, за яку ми будемо боротися до кінця.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.