Реабілітація для наркозалежних в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Основна проблема сучасного суспільства — боротьба за душу і тіло залежних наркоманів, серед яких величезна кількість молоді та підлітків. Наркотична залежність вражає всіх, і не дивиться на соціальний статус і можливості. Тому лікування від цієї недуги не втратить своєї актуальності найближчим часом.

Створений в місті Київ, Наркологічний Реабілітаційний Центр «Снайпер», справляється з цією проблемою і повертає в рідні пенати оступилися наркотично залежних людей. Реабілітація наркозалежних пацієнтів, проходить за сучасними і надійним способам лікування, що приносить відмінні плоди терапії.

Реабілітаційні заходи

наркологічний центер СнайперПідхід до лікування здійснюється в індивідуальній формі до кожного підопічного і складається з певних етапів. Першим і основним, є детоксикація організму, що дає можливість лікувати наслідки вживання наркотичних засобів. У багатьох випадках, даний метод проводиться за допомогою медичних препаратів, але в нашому випадку, до даної терапії додається народна медицина і психологічні курси відновлення психіки наркомана.

Крім усього, при необхідності застосовується апаратна фізіотерапія з добавками спеціальних медикаментозних засобів. Також, за наполяганням і бажанням хворого, реабілітація наркоманів, може застосовувати методи медикаментозного кодування бажання приймати наркотичні препарати. До всього перерахованого, проводяться курси психологічної допомоги, з нашим психотерапевтом, кількість сеансів, призначається строго за станом кожного підопічного.

Залежність від наркотиків буває двох видів:

 • психологічна;
 • фізіологічна.

Купірування фізичної залежності проходить в карантинному секторі центру допомоги наркоманам і становить від 13-34 днів. Найскладніше, зняти в наступних кроках, психологічне бажання вживати наркотичні зілля.

Лікування та реабілітація наркозалежних підопічних в місті Київ, або в області, не має на увазі тільки детоксикацію організму і зняття фізичної залежності. Весь курс заснований на повному лікуванні психологічного і фізичного бажання вживати наркотики. Тому дане лікування носить не короткочасний характер терапії. Нашим професійним методам і підходам, дане лікування і одужання відбувається набагато швидше, ніж у багатьох інших центрах допомоги наркозалежним.

Боротьба з цією недугою в Київській області, поступово нарощує свої оберти і переходить в активну свою фазу. Правда, реабілітація наркоманів в місті Київ, від наркотичної залежності багатьом на сьогоднішній день не по кишені, тому ми створили умови допомоги в деяких індивідуальних випадках на безкоштовній основі.

Лікування наркотичної залежності НРЦ «Снайпер» в Києві

Реабілітаційні заходи, мають серйозне значення при лікуванні наркоманії. Дані заходи, спрямовані не тільки на купірування патології психічного здоров'я залежної людини. Правильний і покроковий метод терапії нашого НРЦ «Снайпер» в Києві, повертає втратив надію людини в соціальний світ життя.

Нами широко практикуються методи комплексної терапії, в які входять:

 • методи психічного відновлення;
 • фізіологічного лікування;
 • соціальної адаптації колишнього залежного наркомана.

Наркотичний препарат будь-якого виду приносить вживає громадянину, повне руйнування психіки, знищення імунної системи, прояву патологічних і хронічних захворювань.

При одноразовому вживанні психотропних речовин, порушені нейрони знаходяться в даному стані до 5 днів. Що ж говорити за постійний прийом, коли в організмі порушується режим самовідновлення і імунна система перестає боротися за стан здоров'я.

Найбільш небезпечними наркотичними засобами, є наркотики виду опіатів, галюциногенів. Дані препарати викликають майже миттєве звикання і психічну, фізичну залежність. Все це призводить до прогресування і прояву наркотичного психозу. Кожен пацієнт, при лікуванні проходить поява наркотичного абстинентного синдрому. Що це таке?

Наркотична абстиненція

Абстиненція наркотичного характеру, представляє патологічні зміни в організмі залежної людини. Цей стан з'являється при відсутності чергового вживання наркотичних засобів або спробі кинути смертельний порок. Все це призводить до фізичних і психічних відхилень в організмі людини. У чому полягають ці ознаки виникнення абстинентного синдрому:

 • розширення зіниць;
 • активується сильне потовиділення;
 • сильний прогресуючий озноб;
 • повна відсутність апетиту;
 • панічний настрій;
 • відсутність бажання сну;
 • судомні стрибкоподібні напади;
 • оніміння кінцівок з ознаками посиніння;
 • агресивний стан підопічного;
 • суїцидні нахили;
 • підвищення температури тіла до 37-40 * С;
 • галюциногенні яскраві бачення;
 • розвиток шизофренічного стану;
 • можливе прояв наркотичного психозу.

Всі ці симптоми, сильно впливають на людський організм, а при відсутності лікування призводять до смертельного результату. Як лікувати дане стан наркозалежної людини?

Купірування абстиненції

Купірування абстинентного синдрому, повністю проходить в карантині НРЦ «Снайпер». При цьому за підопічним встановлюється цілодобове спостереження з метою надання допомоги при посиленні симптоматики. Правда, перед початком лікування симптоматики відмови від наркотичних препаратів, підопічному проводять комплексне діагностування стану внутрішніх органів і вибирають відповідно до отриманих результатів метод терапії.

Так як, до кожного підопічного фахівці нашого наркологічного центру підходять індивідуально, наведемо загальні заходи зняття абстинентного синдрому:

 1. Детоксикація організму. При цьому методі купірування абстиненції, пацієнт проходить чистку організму і внутрішніх органів за допомогою протекторів і методів народної медицини. Все це створює прискорений процес метаболізму і виведення наркотичних токсинів. Завдяки цьому, організм отримує можливість саме відновлюватися і знімає з залежного наркомана вторинні ознаки ураження шкідливими речовинами.
 2. Застосування апаратних методів фізіопроцедур. Дані методи, за допомогою застосування медикаментозного втручання і впливу на організм низьких струмів, дає можливість точкового впливу на уражений орган, що прискорює процес одужання.
 3. Прийом нервово заспокійливих препаратів. Дане вживання приносить в ЦНС повне зняття напруги, що дає можливість часткового купірування абстинентного синдрому.
 4. Проведення аутопсихологічна методів лікування. Це створює захист від дикого бажання вжити наркотичні препарати. Даний метод застосовується як індивідуально, так і в груповій терапії.

Залежно від наркотика, який вживав підопічний, методи лікування абстиненції, мають різні підходи і тривалість проходження карантинного тсектора НРЦ «Снайпер» в Києві.

Чому наші методи найефективніші при проведенні терапії

Так як, наркоманія в більшій мірі, є психічним відхиленням, то ми підходимо до лікування психологічними методами. Наші працівники і медичний персонал, приступаючи до роботи, використовують різні християнські конфесії, духовне виховання, систему розумового освіти. Широко застосовується американська система 12 кроків. Які завдання вирішує наш НРЦ «Снайпер», розташований в місті Київ:

 • переосмислення цінностей життя залежного наркомана;
 • відновлення підопічного як соціальної особистості;
 • поліпшення здоров'я і осмислення прожитого життя ураженого людини;
 • проводимо адаптаційні заходи і готуємо підопічного до середовища проживання;
 • даємо можливість прожити залишок біологічного життя без вживання наркотичних засобів.

Наркозалежний чоловік створює небезпеку не тільки для свого здоров'я і життя, а для всього свого оточення. Тому, лікування включає в себе повне медикаментозне усунення поразок організму і індивідуальні курси психологічного впливу, що входить в комплексне лікування від недуги. Тільки так, можна досягти бажаного результату і перемогти смертельну загрозу для життя.

Для всіх наших підопічних, застосовується індивідуальна терапія і необхідна в даній стадії підтримка. Для багатьох наркозалежних, лікування від патології наркоманії, дуже сокровенне бажання. Тому при реабілітаційних заходах, застосовуються повна анонімність і індивідуальних метод лікування. Ми не вимагаємо надавати повні анкетні дані, тому наші пацієнти можуть назвати будь-яке ім'я перед початком лікування.

У момент лікування, у підопічних з'являється вільний час, який використовується для таких заходів:

 • спільне дозвілля та спілкування з іншими хворими;
 • перегляд документальних фільмів про шкоду наркоманії, та її наслідків;
 • заняття в сучасно обладнаному спортивному залі;
 • проведення курсів групового психологічного впливу;
 • вивчення східних методів відновлення здоров'я.

Знаходження і проживання в НРЦ «Снайпер» в Києві

Після пройденої абстиненції, підопічний переходить на стаціонарне лікування. При проведенні лікування, наркозалежний зобов'язаний виконувати вимоги і режим дня в НРЦ «Снайпер».

 1. Ранок починається о 7.00, з ранкової лікувально-оздоровчої гімнастики. Де кожному підопічному буде представлений індивідуальний комплекс вправ.
 2. Прийом душа і гігієнічні заходи.
 3. Сніданок. Сніданок для підопічних складається з спеціально підібраного меню, яке не буде навантажувати організм надлишком важких продуктів харчування.
 4. Ранковий обхід лікуючим персоналом, де підопічному вимірюють артеріальний тиск, температуру тіла, дають прийняти необхідні медикаменти та мікстури, призначені лікарями.
 5. Проходження фізіопроцедурних заходів. У нашому НРЦ «Снайпер», поставлені на баланс найсучасніші апарати проведення даних діянь.
 6. Обід. У раціоні містять перше з дієтичним рідким харчовим продуктом, друге з овочами і м'ясом не жирний видів. Третє, соки свіжих фруктів і ягід.
 7. Післяобідній час. Підопічний має можливість пройтися і відпочити в своїй кімнаті проживання або пройтися затишними алеями штучного парку відпочинку.
 8. Заняття за програмами індивідуального лікування, в які входять: спортивний сучасний зал, басейн, масажні процедури, сауни з ароматерапією.
 9. Полудень. В даному меню містяться овочі або фрукти з власних тепличних господарств.
 10. Вечеря. Вечеря включає в себе молочні продукти харчування, що знижує ступінь засмічення кишечника важкими складовими будь-яких продуктів.

Що стосується проживання, то НРЦ «Снайпер», надає комфортні палати для проживання підопічних. Всі умовипроживання, приносять задоволення і бажання пройти лікування. При цьому, якісне обслуговування дозволяє забути про мету перебування в Центрі допомоги наркозалежним пацієнтам.

Звертаючись в НРЦ «Снайпер», підопічний отримує професійну допомогу і найближчим часом, повернеться додому здоровим і повністю вилікуваною від наркотичного пороку. Ми не боїмося труднощів лікування і створені для допомоги втратили надію людей.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.