Наркологічна клініка — Миколаїв

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Розвиток наркоманії в Україні, повністю поставило під загрозу існування нормального соціального статусу багатьох громадян. Захлеснула хвиля даної епідемії вразила і міста з розвиненою інфраструктурою. У зв'язку з цим, було створено наркологічний центр в Миколаєві, який прийняв на себе основний удар наркоманії. Тільки за останній рік, в НРЦ «Снайпер» на лікування надійшло близько 250 чоловік. Всі вони стали наркоманами з різних причин, але основна з них важка економічна ситуація в країні та безробіття.

Наркологічна клініка і реабілітаційний центр «Снайпер», зміг допомогти цим людям усвідомити проблему їх стану і вилікувати їх від наркотичного недуги. Як проходить лікування від наркоманії в НРЦ «Снайпер» в місті Миколаїв? Які послуги надає центр допомоги наркозалежним людям? Які переваги при зверненні в приватний наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер»?

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — Миколаїв

центр допомоги наркоманамЖивучи нормальним життям, багато хто не може уявити, що їх родич може почати вживати наркотичні засоби. Тільки, коли стає ясно, що даний порок вразив близької людини, багато впадають у відчай і не знають що робити. Це дуже важкий період для родичів наркозалежної людини, але не варто впадати у відчай — вихід є. Цим виходом є Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер».

Нами розроблена програма безкоштовного консультування, яка допоможе розібратися у своїх переживаннях і визначитися, що робити далі. Для цього, можна скористатися офіційним сайтом НРЦ «Снайпер» і задати необхідні питання або прибути на консультацію в наркологічний центр допомоги наркозалежним людям. Спеціаліст центру, докладно пояснить проблеми і підкаже подальші дії людей при спільному проживанні.

Наркомани, люди які не можуть прийняти правильне рішення і почати лікування від смертельної пороку залежності. Тому без допомоги своїх родичів, він не зможе кинути наркотичні препарати. Багато хто намагається поговорити з хворою людиною, натиснути на жалість, але розуміючи про що мова, наркоман радий закінчити вживати наркотики, але виникла абстиненція «ломка», повертає його до попереднього стану зі збільшеною дозою прийому. Маючи залежність, самостійно кинути вживати наркотики не вийде.

«Інтервенція» — запорука початку лікування

Якщо одиниці залежних наркоманів, можуть прийняти рішення на проходження реабілітації від недуги, то основна маса, не вважають себе хворими людьми. Будь-які вмовляння не принесуть користі, а можуть лише підштовхнути наркомана з психічним відхиленням на безрозсудні дії. Тому нами передбачена послуга — «інтервенція». Що це за послуга і що вона дає хворій людині?

Інтервенція — методи психологічного впливу на хворого наркоманією людини, який отримує мотивацію на лікування від недуги залежності і самостійно приймає рішення на проходження реабілітаційних заходів. Цю послугу можна замовити по телефону, попередньо підготувавши відповіді на такі питання:

 • В який час залежний від наркотиків родич перебуває вдома?
 • Які види наркотичних і психотропних засобів він приймає?
 • Як давно він став наркоманом?
 • Як поводиться наркозалежний в домашній обстановці?

Дані питання і відповіді, допоможуть визначитися нашому фахівцеві в термінах проведення замовленої послуги «інтервенція» і виробити необхідну програму впливу і створення мотивації на лікування.

Замовити послугу «нарколог на будинок»

Дана послуга розроблена для людей, які соромляться свого стану і бояться з'являтися в Наркологічному центрі «Снайпер». Виклик нарколога на будинок, відбувається на анонімній основі, тому Вам не варто переживати, що це стане надбанням громадськості. Що робить нарколог по приїзду:

 • проведе зняття абстинентного синдрому за допомогою медикаментозних процедур і крапельниці;
 • при необхідності проведе послугу «інтервенція»;
 • пропише необхідні лікарські препарати для відновлення імунної системи;
 • зніме з наркомана або алкоголіка ейфоричний стан;
 • виведе з запою і зніме похмільний синдром;
 • усуває розвиток алкогольного і наркотичного психозу.

Відразу скажемо, що дані процедури не є терапією, тому для уникнення повторення, хворому буде рекомендовано проведення реабілітаційних заходів в НРЦ «Снайпер». Дані заходи проводяться повністю анонімно, що дасть можливість повернення в середу соціального проживання без знищення іміджу порядну людину.

Тип надання допомоги НРЦ «Снайпер»

Крім перерахованих послуг, Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», надає допомогу в лікуванні таких вад:

 • наркотична залежність;
 • залежність від алкогольної продукції;
 • лікування вади «ігроманії».

Всі програми лікування даних вад повністю є індивідуальними, що дає можливість скоротити час лікування і прибрати ризики виникнення побічних ефектів лікування.

У програмах терапії від залежності особливе місце займає система відновлення «12 кроків». Даний метод повністю відкидає застосування на стаціонарі медичних препаратів. Це дає можливість психологічно виховати іншу людину і поміняти його світогляд.

Використання медичних препаратів допускається при купировании абстинентного синдрому, підтримці здоров'я внутрішніх органів, виведення токсинів при процедурі детоксикації. В інших випадках проводиться покрокове лікування недуги і проведення психологічних тренінгів відновлення психічного стану людини.

Проживання при реабілітації

Для проживання наших підопічних, створені затишні номери, розраховані на 1-5 чоловік. У кожній палаті коштує імпортна меблі, радіо, кнопка виклику чергового лікаря, душова кабіна. На території центру допомоги наркоманам, створений штучний парк відпочинку, спортивні майданчики, альтанки.

Лікування від недуг наркоманії, алкоголізму, ігроманії, проходять згідно індивідуальних методів терапії для кожного підопічного. НРЦ «Снайпер», за своїми комфортним характеристикам більш схожий на трудовий табір відпочинку.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.