Наркологічна клініка в Одесі «Снайпер»

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Красивий і старе місто Одеса, є перлиною Чорноморського узбережжя України. Велика кількість історичних місць, незвичайний говір місцевих жителів, робить Одесу місцем, в яке хочуть потрапити багато, щоб в навіч відчути традиції і побачити історичні райони «Бессарабка», «Молдаванку», «Привоз», «7 кілометр». Зручний транспортний вузол, що з'єднує іноземні Держави з Україною, приносить не тільки велика кількість різних нововведень, а й поширення наркотичних засобів через порти красивого міста Одеса.

Наркотики, потрапляючи в місто, вражають місцеве населення, що різко збільшує залежність від них. Скільки Держава не бореться з цією проблемою, створюючи нові реабілітаційні центри допомоги наркоманам, епідемія прогресує. Тому, нами був створений Наркологічний центр в Одесі. Наша приватна Наркологічна клініка «Снайпер», сильно відрізняється підходом до лікування наркоманів, алкоголіків, ігроманії, від Державних установ, і дає повну гарантію від зриву на повторне вживання зілля або початку залежною життя від ігор.

Наркологічна мережу клінік по Україні «Снайпер» — Одеса

Часті і Державні наркологічні клініки Одеси, мають різний підхід до лікування, що видно відразу після проведеного огляду залежного від наркотиків людини. У чому різниця? По-перше, Державні наркологічні клініки Одеси, при лікуванні не використовують індивідуальний підхід до кожного наркозалежному людині. По-друге, Так як це Державні установи, вони отримують мізерне фінансування з-за кризового становища країни. По-третє, наші фахівці, щорічно відвідують Міжнародні виставки та семінари по боротьбі з наркозалежністю, де відбувається обмін досвідом та вивчення нових методів лікування. Одна з такої програми, система «12 кроків», яка за допомогою наших фахівців пройшла доопрацювання під нашу дійсність.

Що може запропонувати Наркологічний центр в Одесі «Снайпер»

Наркологічний центр в ОдесіНаша Наркологічна клініка в місті Одеса, здатна повністю вилікувати залежність і повернути людину до нормального світ існування. Наші методи лікування, призначаються в залежності від необхідності. Ми не лікуємо хворих одним засобом і методом, а це дає суттєвий результат і збільшений відсоток зцілених від залежності людей.

З моменту звернення в нашу Наркологічну клініку «Снайпер», включається повна анонімність, що дає гарантію безболісного повернення додому після реабілітаційних заходів.

Сам процес лікування починається з повної діагностики організму і виявлення уражених ділянок наркотичними засобами та алкоголем. Тільки після цього, призначається один з небагатьох методів детоксикації організму і купірування абстинентного синдрому. Все це дає можливість повністю піти від ризику побічної дії на організм людини, відмова від вживання алкоголю або наркотиків.

Найчастіший метод лікування, має на увазі психологічний вплив на підсвідомість людини, медикаментозний засіб купірування абстиненції, повне відновлення внутрішніх органів за допомогою народних методів лікування і Східної терапії залежності. Чого тільки варта повне вивчення системи «12 кроків», яка вже майже сторіччя приносить користь в лікуванні в Західних країнах. Добре показує себе комфортне проживання при реабілітаційних заходах.

Проживання в Наркологічної клініці «Снайпер» в місті Одеса

Для проживання і здійснення реабілітації від залежності, передбачені три сучасних житлових комплексу на території Наркологічної клініки «Снайпер». Сама територія НК «Снайпер», знаходиться на березі Чорного моря, що дає чудовий вид з вікна палати проживання. Сучасний Європейський ремонт в самому житловому комплексі, дає комфортне проведення часу в момент лікування. Всі ці умови, повністю знімають напружене нервовий стан підопічного, і приносить їм бажання лікуватися.

Харчування в НК «Снайпер»

При надходженні на лікування від залежності, після проведеної діагностики, кожному пацієнтові нашими фахівцями призначається індивідуальне харчування. Дана дія приносить користь залежним людям і прискорює процес одужання внутрішніх органів людини.

Саме харчування відбувається в строго відведений час за розпорядком дня і лавірує від 3-5 разів на день. Продукти харчування, повністю проходять перевірку на предмет наявності ГМО, токсинів, шкідливих речовин. Власні тепличні господарства приносять на стіл пацієнтам тільки якісні продукти і овочі.

Лікування та реабілітація в НК «Снайпер»

Терапія від залежності наркотичного і алкогольного стану, проводиться в карантині Наркологічної клініки. У цей період, до хворої людини, відвідування строго обмежені. При необхідності дозволяється допуск близьких родичів для моральної підтримки залежної людини.

Сам карантин проходить за допомогою повної системи детоксикації організму з ліквідацією абстиненції. Це дуже довгий і важкий процес для хворого, але за допомогою професійних навичок нашого персоналу, хворий зможе перемогти абстинентний синдром і перейти до стаціонарного лікування.

Стаціонарне лікування залежності в НК «Снайпер»

На стаціонарному лікуванні, хворий повністю закріплює отримані результати в карантині і пробує жити без вживання наркотичних і алкогольних засобів. Для цього використовуються:

  1. Повторне діагностування організму людини, що показує прогресію одужання.
  2. Методи фізичного оздоровлення організму за допомогою сучасного спортивного комплексу. При проведенні занять, інструктор в індивідуальному порядку створює методи фізичних навантажень і погоджує їх з медичними працівниками нашої Наркологічної клініки «Снайпер».
  3. Проводяться професійні курси фізіотерапії, які дають можливість прискорити виведення з організму токсинів і шкідливих речовин, відновлення внутрішніх органів з можливістю саме регенерації.
  4. Крім цього, проводяться індивідуальні заняття з психоемоційному підтримці бажання кинути приймати алкоголь і наркотичні засоби.
  5. Проводиться покрокове лікування за допомогою американського методу «12 кроків».
  6. Для повного оздоровлення організму хворого використовується басейн, масажні послуги, що дає повне розслаблення психіки хворого і створює нормальну грунт для продовження лікування та реабілітаційних заходів.
  7. Протягом всього курсу реабілітації, підопічного готують до адаптації в соціальному світі проживання. Для цього проводяться групові заняття з аутопсихологічна курсам. Все це дає впевненість хворому в правильному виборі зцілення.

Наш персонал

Весь персонал НК «Снайпер», має медичну освіту і готовий прийти в будь-яку хвилину на допомогу нашим підопічним. Для персоналу проводяться раз на півроку, спеціалізовані курси підготовки, після яких вони проходять іспити на професійну придатність до виконання даної роботи.

При зверненні в Наркологічну клініку «Снайпер», родичі хворого, отримують безкоштовну консультацію і можливість проведення послуги «інтервенція». Дана послуга, сприяє згодою залежної людини пройти реабілітацію від пороку залежності.

Наркологічний центр в Одесі — допоможе при безвихідній ситуації для порятунку рідної людини.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.