Реабілітаційний центр для неповнолітніх наркозалежних

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Підліткова наркоманія основний бич суспільства, що розвивається, адже вражаючи молоде покоління, вона повністю знищує соціальну сферу життя і подальший розвиток населення. Як врятувати підростаюче покоління і захистити від патологічного впливу це вади, а при необхідності вилікувати поранену душу наркозалежного підлітка? Все лікування підлітка від наркозалежності ґрунтується на поетапному лікуванні і комплексному підході до цієї проблеми, також чимало важливим є згода самого підопічного на терапію і все це, повинно проходити своєчасно. У цій ситуації, допоможе реабілітаційний центр для наркозалежних «Снайпер», де до кожного підлітка застосовують індивідуальне лікування і підхід.

Спочатку до наркозалежному підлітку застосовують медикаментозний метод лікування, яким знімають абстинентний синдром. У цей період підлітку створюють карантинні умови існування. Зняття абстиненції — складний і небезпечний етап терапії, своїми проявами побічних дій на пошкоджений організм. Як відзначають самі хворі, що це основний крок і найважчий час лікування. Наступним кроком є ​​психологічна допомога наркозалежному підлітку із застосуванням різних методів впливу на психіку, що приносить закріплення повної відмови від вживання наркотичних препаратів.

Реабілітаційні заходи для наркозалежних підлітків

Наркоманія в підлітковому віці зазвичай починається з токсикоманії, вживання легких наркотичних препаратів, таких як марихуана, легких наркотичних медичних препаратів наявних у вільному доступі. Все це при відсутності лікування призводить до тяжких наслідків для здоров'я підлітка і його подальшому житті, а в деяких випадках і смерть.

Увага! За статистичними даними, наведеними Міжнародної здравницею, все почали вживання наркотичних препаратів в ранньому віці, рідко доживають до 30-го віку.

При великому достатку наркологічних центрів по нашій країні, що пропонують зцілення від недуги наркоманії, важко знайти реабілітаційний центр для неповнолітніх або спеціалізований центр реабілітації для підліткового віку. Проблема в тому, що терапія має свої відмінності від лікування дорослих наркозалежних пацієнтів.

Важливо! Реабілітаційний центр допомоги від наркоманії «Снайпер», має таку можливість, так як на базі центру створено відділення за віковою ознакою і групі.

Які складнощі і особливі способи лікування наркоманів-підлітків

Реабілітація наркозалежних підлітків, у порівнянні з лікуванням дорослих відрізняється емоційною і нестабільної категорією перших. Адже їх реабілітаційні заходи проходять на вимогу батьків, що викликає у них протидію лікуванню. Не усвідомлюючи проблеми наркотичної залежності, пацієнти молодого віку можуть влаштувати тихий бунт лікування, оголосити голодування, відмовляються співпрацювати з лікуючим персоналом.

Реабілітаційний центр для підлітків наркозалежнихВсе це призводить до того, що для правильного надання допомоги доводиться повністю забороняти побачення на період купірування абстиненції і подальшого лікування від недуги наркозалежності. Зазвичай такі заборони тривають до 4 місяців. Для зв'язку з підопічними нашого центру наркологічної допомоги, застосовується спілкування через консультантів, які надають родичам хворого фотозвіти і показують динаміку просування терапії на стаціонарному лікуванні. У реабілітації для підлітків широко застосовується психічний коригування пацієнта, шкільні заняття, арт-терапія.

Особливою популярністю серед пацієнтів користується допрацьована до досконалості система 12 кроків. У ній застосовується групове психоемоційний підтримку підопічного, що дає можливість їм побачити проблеми інших пацієнтів і їх досягнення. Це створює в середовищі наркозалежних підлітків, почуття суперництва і проявляє бажання вилікуватися від наркоманії. Проводячи такі заняття, зачіпаються різні цікаві теми характерні для їхнього віку, що розігріває почуття якнайшвидшого зцілення від недуги. Можуть бути проведені індивідуальні курси за цією системою, але їх використовують тільки при необхідності.

Реабілітаційний центр «Снайпер», для наркозалежних неповнолітніх пацієнтів в першу чергу, знімаючи абстиненцію, створює мотивацію для лікування. Цим впритул займається психолог і соціальні працівники центру. Також до цього заходу залучаються пацієнти, які отримали мотивацію і намагаються видужати від наркоманского пристрасті.

Знаючи, як важко даються для підлітка дані заходи, наш центр наркологічної допомоги, запрошує для допомоги гостей, які мають досвід в перемозі над пороком і досягли після цього певних успіхів, що вносить в душі хворих підлітків впевненість у перемозі і одужання. Кожен пацієнт потрапляє під конфіденційне лікування та індивідуальне обслуговування в нашому наркологічному центрі «Снайпер».

Реабілітаційний центр «Снайпер», для неповнолітніх та наркозалежних підопічних проводить такі заходи:

 • створює мотивацію в лікуванні і позбавленні від небезпечної недуги;
 • для кожного використовується в залежності від стану індивідуальні методи терапії, які призначаються нашими фахівцями;
 • психотерапія;
 • окремі вікові групи для комплексного лікування;
 • індивідуальна терапія медикаментами;
 • курси психологічної допомоги;
 • зняття депресивного стану;
 • відновлення фізичного здоров'я з досвідченими інструкторами в сучасному спортивному комплексі;
 • профілактика розвитку тяги до наркотичних препаратів;
 • культура спілкування;
 • адаптаційні заходи після лікування;
 • підтримка в період соціального проживання в суспільстві.

Для деяких при їх бажанні, здійснюється допомога і додаткові спеціальні послуги, які обумовлюються при зарахуванні на лікування.

Який ефект досягається від проходження реабілітації

реабілітація підлітківРеабілітаційний центр «Снайпер», для підлітків і наркозалежних пацієнтів проводить антистресові і освітні програми, що дає можливість зміцнити нервову систему і не відставати від шкільних програм навчання. Який ефект досягається від реабілітації наркоманії для пацієнта:

 • з'являється повне розуміння проблеми з вживанням наркотичних препаратів, і якої шкоди вони несуть організму залежного підлітка;
 • підліток виводиться зі стану повного песимізму до себе і рідним людям;
 • навчаємо основам самодопомоги при проживанні поза центром наркології «Снайпер»;
 • центр реабілітації «Снайпер», для підлітків і наркозалежних підопічних проводить адаптацію до навколишнього світу хворого після повного його зцілення;
 • усуває причини виникнення наркозалежності;
 • вирощує в підлітку почуття справедливості і чесності;
 • створює можливість для самореалізації;
 • пробуджує любов до близьких людей і природі;
 • навчає нести відповідальність за свої вчинки;
 • вчить знаходити нормальний коло спілкування для життя і проведення часу;
 • викорінення фобій;
 • допомагає визначитися з подальшим життям;
 • зміцнює можливість протистояти стресовим ситуаціям;
 • вчить дисципліні.

Це не весь перелік отриманих здібностей і користі від проходження реабілітаційних курсів від наркоманії в нашому центрі допомоги «Снайпер».

Звернувшись в наш реабілітаційний центр «Снайпер», Ви отримуєте професійне лікування і правильний підхід до підопічного. За час роботи, ми підняли на ноги не одну тисячу втратили надію наркозалежних людей. Досвід, напрацьований роками, грає нам на руку і збільшує відсоток видужань від смертельної недуги. Ми чекаємо на Ваші дзвінки та проведемо необхідну для Вас консультацію, станом Ваших нащадків, що знизить ризик можливих проблем.

Проживання та лікування в центрі наркологічної допомоги «Снайпер»

Для проживання наших підопічних, надаються 2-3 місні номери, які обладнані сучасними меблями та європейським комфортом. Харчування тільки якісними продуктами, що дає можливість прискорити процес метаболізму в організмі підопічного. На території центру, створений штучний парк з декоративним зеленим насадженням, фонтани, альтанки, ковані лавки, все це приносить комфорт при лікуванні.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.