Запорізький наркологічний диспансер

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Створений наркодиспансер в Запоріжжі «Снайпер», надає допомогу в лікуванні пацієнтів з наркотичною, алкогольною залежністю. Терапія проходить під цілодобовим контролем над станом пацієнта. При проведенні лікування застосовуються новітні розробки в сфері психології та терапевтичних методів купірування всіх форм залежностей.

Запорізький спеціальний наркологічний диспансер «Снайпер», застосовує до кожного підопічного індивідуальний підхід, що добре позначається на успіхах оздоровлення організму. Фахівці наркологічного диспансеру «Снайпер» в місті Запоріжжя, не зупиняються на зняття абстинентного синдрому і психологічної залежності. Основна увага в період реабілітації, відводиться адаптаційним заходам в соціальній сфері життя підопічного людини.

Програма терапії від залежності в наркодиспансері «Снайпер»

При зверненні за допомогою в наркодиспансері «Снайпер» в Запоріжжі, підопічному проводяться діагностичні заходи, що дає можливість визначення індивідуальної програми реабілітації. Індивідуальний підхід, вже показав себе на ділі як найбільш правильний метод лікування від різних видів патологій. Терапія від тяги до наркотиків і спиртних напоїв, має свої етапи лікування.

Перший початковий етап

На цьому етапі, основною проблемою є вироблення стійкої мотивації на лікування і нормальне життя. При цьому купірується розвивається абстинентний синдром і проходить повне очищення організму людини. У цей період до хворого допуск мають тільки найближчі люди, які після проведення з ними роз'яснювальної бесіди про правила поведінки беруть участь в процесі моральної та психологічної підтримки. Цей етап вважається важким і найвідповідальнішим, так як він формує початкову мотивацію на одужання людини.

Другий крок і етап

Після повного усунення абстиненції, хворому знімається жорсткий режим і призначається стаціонарне лікування. Завдання персоналу наркодиспансеру «Снайпер», зміцнити отриману на першому етапі мотивацію на нормальну і здорове життя. При цьому застосовують різні психологічні програми, основними з яких є система «12 кроків», психокорекція, гіпноз і психологічний вплив на підсвідомість хворої людини. Додатковими методами є: фізіопроцедури, фізичні заняття в сучасному спортивному комплексі, аутотерапія, розслаблюючі психіку масажі, ароматерапія. Правильні і індивідуально розписані кроки до зцілення від недуги наркотичної та алкогольної залежності призводять хворого до повного неприйняття вживання наркотичних і спиртних речовин.

Третій і останній етап

Адаптація до сучасного світу проживання без наркотичних засобів. Це також основний і серйозний етап після проведеної реабілітації. Адже від того, як прийме колишнього залежного суспільство і оточення, залежить, зірветься людина на повторне вживання шкідливих речовин чи ні. Всім нашим підопічним після проведення лікування, надаються програми групового відновлення і підтримання психоемоційного стану. Один раз в місяць, проходять семінари, де кожен бажаючий може виступити перед великою аудиторією і розповісти, як він бореться з бажанням повторити спробу вживання. Це сильний психологічний фактор, дає деяким досвід і знання протистояти тязі до наркотиків або алкогольної продукції.

Наркологічний диспансер в Запоріжжі, дає можливість після лікування почати нову виправлену фахівцями життя. При цьому наші підопічні отримують тверду мотивацію на створення здорової сім'ї і повна відмова від прийому алкоголю і наркотичного зілля.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.