Анонімний центр реабілітації наркозалежних в Києві

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Терапія від наркотичної залежності — процес, що вимагає професійного підходу, при якому лікування проходить не тільки медикаментозно, а й з правильним психологічним впливом на підсвідомість хворої людини. Адже після реабілітації, хворі схильні до спокусі знову почати приймати психотропні засоби, а зупинити їх бажання буде важко, адже досвідчених наркологів НРЦ «Снайпер» поруч не виявиться.

Колишні наркомани мають на перших порах дуже слабку психологічну захист від тяги до наркотичних препаратів. Найменше психічне напруження зможе штовхнути їх на повторення подвигів в наркотичної середовищі. Тому період адаптації в соціальному світі проживання дуже важливий. Пройшовши анонімне лікування наркоманії Київ в НРЦ «Снайпер», для підопічного потрібно надання постійної психологічної допомоги. Для цього нами розроблені методи підтримки, які мають індивідуальні для кожного хворого значення. При дотриманні даних розпоряджень, колишній пацієнт назавжди забуде дорогу до даного смертельного пороку.

НРЦ «Снайпер» — надання допомоги наркоманам

Реабілітація наркоманів 12 кроківСеред Державних і приватних наркологічних центрів допомоги, можна відзначити найкращий НРЦ «Снайпер», філії якого розкидані по всій країні. Згідно з наведеними отсчетам, найбільш професійний і якісний підхід, відгуки колишніх наркозалежних, створили навколо реабілітаційного центру «Снайпер» ореол нескінченних можливостей при наданні допомоги людям з різними патологіями залежності. Це так, адже всі фахівці даного наркологічного реабілітаційного центру, проходять щорічні курси підвищення кваліфікації в Зарубіжних країнах, де вони вивчають нові методи терапії наркотичного пороку.

Такий професійний підхід до виконання своєї роботи, позначається на статистиці збільшення відсотка видужань, що робить Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», самим передовим установою в Україні. Багато хто думає, що взяти наркомана і відправити на лікування, це найпростіший спосіб — це сильне оману.

Наркоман, як показує статистика — не горить бажанням починати реабілітаційні заходи, тому що не вважає себе хворою людиною. У його запаленому мозку, існує впевненість, що при його бажанні, він здатний самостійно припинити вживання наркотичних і психотропних засобів. Прозріння його починається в той момент, коли при відсутності чергової дози зілля, він отримує розгорнуту абстиненцію, яка за допомогою фізичного та психічного впливу на людину не дасть закінчити патологічну потребу в наркотичних препаратах. У цей момент починаються проблеми морально-психологічного образу.

Наркоман розуміючи, що він повністю залежний від наркотиків, після чергових спроб кинути вживання, перестає контролювати дози прийому і плює на свій стан і самопочуття, зневірившись у своєму спасінні. Мотив пояснення простий — «так як я пробував кинути, і не вийшло, то не вийде у інших мені допомогти». Ця думка малює уражене психоемоційний стан людини. Тому більшою мірою за допомогою звертаються його родичі, які сильно переживають за свою близьку людину.

Важливо! Почавши вмовляти і переконувати наркозалежної людини кинути вживати наркотики, без досвіду в даному заході, не принесуть результат. Чого можна домогтися, так це збільшення дози прийому як вид протесту втручання в особисте життя наркомана.

Для цього, Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», створив аналог Європейської системи переконання хворого пройти реабілітацію від смертельного пороку залежності. Дані методи існують і в нашій країні і мають назву «інтервенція», але в сукупності з Європейською системою, дані заходи приносять 100% результат позитивного вирішення проблеми, при тому, що місцева програма дає тільки 89%.

Дана програма застосовується при ситуації, коли необхідно термінове втручання в соціум наркозалежної людини, для порятунку його життя. Досвідчений нарколог проводить її на дому і анонімно, що не дасть можливості винести сміття з хати.

НРЦ «Снайпер» — «нарколог на будинок» для проведення «інтервенції»

Лікування наркоманії в УкраїніВикликаючи на будинок фахівця нарколога, для проведення програми «інтервенція», будьте готові почути деякі подробиці з життя свого родича і матірну мову. При цьому основне завдання родичів створити умови, при яких в момент проведення даної послуги, обмежити доступ сторонніх до процесу переконання.

Наркозалежний спочатку почне все заперечувати і намагатися виправдовувати наркоманів, але по закінченню часу, з наближенням абстиненції, його психоемоційний стан починає давати збій і він розуміє, що рішення проблеми полягає в лікуванні наркотичної залежності.

Інтервенція розрахована на проведення психологічного обґрунтування стану підопічного. Тільки розуміючи, що проблеми наркотичної залежності тільки наростатимуть, хворий прийме правильне рішення на проходження курсів реабілітаційних заходів.

Після проведеної «інтервенціі », підопічний надсилається в НРЦ« Снайпер », для проходження лікування. Буває, що розмова по душам не клеїться з самого початку і хворий проявляє агресивність по відношенню до нашого фахівця. Такий стан пояснюється піком розвивається абстиненції. У цьому стані, підопічному знадобиться термінове проведення детоксикації, що дасть можливість пом'якшити синдром відміни і супроводити підопічного в наркологічний центр допомоги.

При попаданні в наркологічний центр, пацієнт відразу проходить діагностичні курси, що дає виявлення пошкоджених органів і визначає ступінь залежності.

Діагностичні заходи

Виявити вживання наркотично х коштів тільки по явним ознаками не завжди виходить. Наркозалежні постійно шукають відмовки і причини, починають обманювати, що вводить родичів в стан ступору. Тому часто багато хто вдається до діагностичних заходів, які можуть з точністю в 100% сказати, який вид наркотику знаходиться в крові і як давно його вживає близька людина.

Для зразків аналізу, часто використовують волосся підопічного, слину і сечовину, іноді беруть аналіз крові. Вживаючи наркотики протягом довгого часу, наркоман може отримати інтоксикацію організму (передозування). Тому важливо знати, як можна надати першу допомогу при цьому стані. Це допоможе врятувати людину від смертельного результату і інших жалюгідних ситуацій.

Допомога при передозі

Отримання передозування призводить в більшості випадків до смертельного результату, тому необхідно знати деякі моменти які можуть врятувати людину від неминучої смерті. Людина від передозування наркотиків, не в силах надати собі допомогу, а тим більше попросити допомоги. Для визначення даного стану існує загальна симптоматика:

 • наркоман починає синіти;
 • відбувається втрата свідомості;
 • втрачає здатність рухатися;
 • починає марити;
 • проявляються галюцинації;
 • відбувається набряк легенів.

Якщо наркоману не надати допомогу в перші кілька хвилин, цей стан призводить до смерті.

Медична допомога при передозуванні виявляється:

 • промиванням шлунка;
 • введенням антидоту, в залежності від того, який засіб застосовував наркозалежний чоловік;
 • проведення штучного дихання рот в рот;
 • рясне пиття, яке дає можливість розбавити кров, що знижує інтоксикацію крові;
 • проведення процедур клізми;
 • в деяких випадках знімають спазми серцевого м'яза за допомогою корвалолу;
 • укладають потерпілого на бік, щоб він не захлинувся блювотними масами;
 • викликають швидку невідкладну допомогу;
 • при можливості приймають контрастний душ.

При передозі, домашнє лікування призводить до непередбачуваних наслідків, тому хворому необхідна повна госпіталізація. Викликаючи фахівців НРЦ «Снайпер», Ви можете бути впевнені, що дані про ситуацію з Вашим родичем, ні передані в спеціалізовані Державні органи. Всі процедури і наркологічна допомога проходить в анонімному режимі.

Лікування від наркотичної залежного стану в НРЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в ЛуцькуДо лікування від пороку залежності необхідно підійти більш відповідально, тому перед початком терапевтичних заходів, проводиться повна діагностична процедура. Завдяки цьому вдається зняти ризики побічних дій медикаментів і правильно прорахувати дозу медичних препаратів для проведення детоксикації та підтримки внутрішніх органів пошкодженого токсинами організму.

Терапія від пороку наркотичної залежності починається з карантинного сектору, де хворий проходить абстиненцію і детоксикацію організму. Для цього застосовується медикаментозна терапія, методи Східної і народної терапії, вітамінні комплекси здатні відновити імунну систему людини. Дані заходи по часу проходять в залежності від того, який наркотичний препарат вживав наркозалежний чоловік. Приблизно від 17 до 38 днів. Після чого, підопічний перекладається на стаціонар, де починається вивчення програми «12 кроків», проходження психологічних курсів відновлення, фізіопроцедури і приведення фізичного стану в нормальний вигляд. При цьому в залежності від стану хворого призначається гіпноз, вплив на підсвідомість, вироблення рефлексів повного неприйняття наркотичних засобів. Залежно від необхідності розвивають нові захоплення і мотивацію на повну відмову від наркотичних засобів.

Після проходження курсів реабілітаційної допомоги, підопічний відправляється додому, але при цьому відвідує адаптаційні заходи, що знімає можливість зриву на вживання наркотиків. У це входить:

 • групова аутотерапія;
 • психологічні курси підтримки;
 • додаткові програми підтримки мотивації на нормальну здорову життя.

Лікування від наркотичної залежності проходить суто конфіденційно та за програмою анонімності, тому після терапії хворий повертається в соціальне середовище без втрати статусу нормального і здорової людини.

Анонімне лікування від наркотичної тяги — коник нашого Наркологічного реабілітаційного центру в Києві «Снайпер». Ми дорожимо соціальним статусом людини і зробимо все необхідне, щоб проблеми підопічного залишилися між нами і пацієнтом.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.