Реабілітаційний центр в Харкові по лікуванні наркоманії

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Наркотична залежність — серйозна проблема людства. Вживаючи наркотичні препарати, багато хто не замислюються про наслідки цих процесів і згодом пожинають плоди своїх діянь. Серед таких побічних ефектів наданих наркотиком присутній повне знищення соціальної значущості для людей, знищення психічного і фізичного здоров'я. Харків — це студентська, молодіжне місто, і великий центр розваг.

Велика кількість нічних розважальних закладів сприяє поширенню наркотичних препаратів в молодіжному середовищі, де багато, щоб не відставати від своїх «друзів» починають своє нове життя — життя наркомана. Як вирватися з лап наркотичного пороку? Дане питання стає основним в житті наркоманів і постійно з'являється, коли вже залежні доходять до повного знищення організму і останнього кроку в своєму житті. Лікування наркоманії в даній ситуації можуть здійснити тільки в реабілітаційному центрі, так як воно вимагає повного покрокового підходу.

Лікування наркоманії в Харкові — НРЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в ХарковіСтворений реабілітаційний наркологічний центр «Снайпер» в Харкові, вже за час своєї роботи повернув до нормального життя не один десяток наркозалежних пацієнтів. Всі вони зверталися до нас за допомогою, так як багато спеціалізовані центри лікування наркоманії їм відмовляли. Все це говорить про слабку підготовку персоналу цих установ і відсутність бажання брати на себе відповідальність за долю підопічного, так як сильно розвинена патологія для них здавалася невиліковною проблемою. Ми не відмовляємо таким пацієнтам, так як знаємо свої можливості. Використовуючи спеціальні методи, ми успішно купируя абстиненцію і знімаємо подальше потяг до зілля. Для початку лікування від наркотичної залежності необхідно розібратися і зрозуміти, що це таке. Що таке наркозалежність?

Наркозалежність

Постійно на вулиці в розмові можна почути, що хтось став наркозалежним, але що це означає? Пояснюється все просто, що вживає наркотик людина, після неодноразового прийому, отримує залежність від даного препарату, що призводить до постійного збільшення кількості вживань і обсягу дози. При цьому відбувається повна відсутність здатності чинити опір своїм бажанням через розвинених двох залежностей: психічна, фізична.

Ці дві залежності подолати і викорінити самостійно хворий не в силах, так як зруйноване психічний стан має одну думку і мета — доза. Багато клініки при зверненні до них таких хворих, беруться за терапію, просять обмежити хоча б на два дні вживання наркотичного препарату. Це не можливо, так як обмежувальні дії при вживанні принесуть ще тяжче стан хворого, розвитком абстиненції. Що таке абстинентний синдром?

Абстиненція (синдром відмови)

Абстинентний синдром — синдром повної відмови від вживання наркотичних препаратів, що тягне за собою певні симптоми і наслідки для залежної людини. Лікування наркоманії в центрі допомоги, завжди починається з купірування або часткового зняття синдрому і його симптомів, які при неправильній терапії здатні повністю знищити психічне і фізичне здоров'я людини і привести до його смерті. Іншими словами при відмові відбувається фізична і психічна атака на людину з боку його ж організму.

Симптоматика відбувається абстинентного синдрому:

 • збільшення або звуження зіниць;
 • підвищене потовиділення, супроводжується значним виділенням з слинних залоз рідини;
 • озноб;
 • відсутність почуття голоду;
 • відсутність бажання сну;
 • судомна дрож рук, ніг, тіла;
 • оніміння кінцівок;
 • різкі перепади температури;
 • скачки артеріального тиску.

Після виникнення даних симптомів, це стан поодинці немає можливості перебороти. Крім цього, часто виявляються і більш серйозні наслідки відмови від вживання:

 • спазми серцевого м'яза;
 • відмова роботи печінки;
 • нирок;
 • зупинка дихання;
 • смерть.

Це все, що стосується фізичної залежності, але до даної патології підключається і психологічний вплив:

 • агресивний стан;
 • галюциногенні яскраво виражені бачення;
 • розвиток епілепсії;
 • зародження шизофренічного виду захворювань.

Тому в зв'язку з даними симптоматики, дане лікування наркоманії в домашніх умовах може принести більш серйозні проблеми, а іноді смерть.

Як відбувається лікування наркозалежності

Лікування наркоманії в реабілітаційному центрі ХарківПри надходженні, на лікування від наркоманії, в нашому реабілітаційному наркологічному центрі міста Харків існують свої ступені і етапи. На першому етапі, ми практикуємо і залучаємо родичів підопічного, що дає можливість хворому побачити в їхніх діях і переживаннях повну підтримку з прийнятим рішенням про лікування від залежності. Що додає сили і впевненість нашому підопічному.

Перший етап

Хворий поміщається в карантинний сектор нашого центру. Тут перебуваючи під цілодобовим наглядом з боку наших медичних працівників, він за допомогою нами розроблених програм, повністю переносить абстиненцію, проходить підготовчі курси психотренінгу, проходить повну діагностику свого організму на предмет виявлення пошкоджених органів.

Для нього це буде не легке заняття, так як він відчує всю тяжкість тиску наркотичної залежності на його організм, але за допомогою наших фахівців він цей момент подолає. Методика зняття абстинентного синдрому в карантинному секторі, багато в чому залежить від доз вживання наркотику, видів зілля, які вживалися і твердого рішення зав'язати з порочним колом. В середньому карантинні заходи тривають від 21-35 днів. Після порваній блокади абстиненції, пацієнта переводять на стаціонарне лікування.

Другий етап

Переклад на стаціонарне лікування відбувається після пройденої абстиненції. На цьому етапі проходить закріплення отриманих навичок і результатів відмови від вживання наркотичних препаратів.

У розпорядження пацієнта надається сучасний спортивний комплекс з інструктором, де відповідно до загального стану здоров'я, будуть прописані лікувальні вправи для відновлення організму. За бажанням, можуть бути створені програми для набору м'язової маси тіла і оздоровлення психологічного здоров'я.

Так само в практиці лікування використовуються масажні процедури, згідно Східної і медицини Тибету. Дані види масажів, провокують підняття життєвого тонусу, заспокоєння нервової системи, розслаблення внутрішнього напруження. При колективному занятті, створює дружню обстановку в новому середовищі проживання і виробляє сильну психологічну підтримку іншим постраждалим від залежності пацієнтам.

У загальній системі терапії дані заходи проводяться за допомогою медикаментозного лікування за допомогою сорбентів і протекторів, які очищають організм від шкідливих речовин і токсинів. Дуже добре допомагають і методи народного лікування, які сприятливо позначаються на організмі і посилюють імунну систему хворого.

Велике значення в лікуванні має система психологічного відновлення «12 кроків». Дана програма застосовується для відновлення психічного стану, і продемонструвала добрі результати. Розроблена ця система на початку 20-го століття, але використовується і в наш час в Європейських країнах. У нашому центрі вона була доопрацьована під наш соціальний статус, що дає можливість застосування для будь-яких верств суспільства. Основне завдання її, спровокувати сильне рішення жити без вживання наркотичних засобів і їх впливів на людину. Методи даного вчення добре вже показали себе для повного зцілення від недуги.

Третій і заключний етап

Тут, наш пацієнт здає іспити проживанням в здоровому суспільстві, де він поступово і заново звикає до самостійності. Бере участь в Державних програмах реабілітації наркоманії, виступає перед учнями шкільних і середньотехнічних установ. Адже хто ж може більше і цікавіше розповісти про наркоманію, ніж той, хто пройшов весь цей пекло до свого одужання. Таким чином, він проходить заключний етап свого відновлення, приносячи користь суспільству і соціуму з якого він випав почав вживати наркотики.

Проживання в період реабілітації наркозалежної

Для проживання в нашому наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» передбачені комфортні палати, розраховані на 2-4 людини. В кожному номері є сучасні імпортні меблі, необхідна техніка, предмети особистої гігієни. Зручне розташування кімнат у житловому секторі пансіонату, дає можливість спостерігати з вікна за лісосмугою з соснових дерев. Це дуже добре впливає на настрій і психічний стан пацієнтів.

На території створено затишний парк відпочинку після прийому фізіопроцедур, комплексного обстеження, фізичних вправ. Все відповідає повної психологічної ідилії і моральному задоволенню. Блукаючи по парковій зоні можна поговорити про життя з іншими пацієнтами, завести нових знайомих і разом проходити подальше лікування.

Групові психологічні тренінги допомагають в разі необхідності підтримати психологічні сплески свого сусіда і вберегти від можливого зриву на вживання наркотиків.

Які ми ставимо перед собою завдання в момент лікування

Залежність від наркотичних препаратів приносить багато горя їх носіям і оточенню хворого. Повністю знищується соціальна підгрунтя життя, розбиваються молоді сім'ї. Основним завданням наш НРЦ «Снайпер» бачить у допомозі нужденним від наркотичної залежності і повної їх реабілітації перед обличчям громадськості. Адже опуститися до повної байдужості від соціуму не представляє сильного праці, але повернутися в його ряди набагато складніше.

Вирішуючи опитування з залежністю хворого, ми зберігаємо сім'ї, захищаємо від згубного впливу на соціальне середовище наочний приклад наркозалежної людини. Наші послуги з вартості прирівнюються до суми звичайної пенсії, але приносить і повертає до життя втратив інтерес людини.

У нашому центрі наркологічної допомоги «Снайпер» працюють професіонали своєї справи, що говорить про високі показники одужання. Кожен із співробітників проходить атестаційну комісію при зарахуванні на роботу, отримуючи своєчасно зарплату, вони дорожать своєю роботою, що позначається на їх повній віддачі такого серйозного справі як лікування наркоманії.

За більш детальною інформацією, Ви можете звернутися на наш офіційний сайт або зв'язатися, за додатковими питаннями, по цілодобовим черговим телефонами.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.