Яке найбезпечніше лікування наркоманії?

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Смертельна хвороба, яка виникає від вживання наркотичних препаратів — наркоманія. Дана патологія входить в систему Міжнародної класифікації хвороб. Дана патологія має свої симптоми, наслідки, її можна виявити методом діагностування. Крім цього вона має основний симптом — сильне бажання вжити наркотичний препарат (залежність).

Хронічні форми даного захворювання не є виліковними, але при терапевтичному підході, можна домогтися правильного поведінки наркозалежного і допомогти йому подолати поріг залежності. Це дасть можливість для наркомана, повністю відмовитися від вживання зілля. Для цього в НРЦ «Снайпер», використовують безпечне лікування наркоманії, її побічних дій на організм потерпілого. При самопливному прогресуванні захворювання — наркоманія приносить смерть.

Що потрібно для лікування наркоманії

Безпечне лікування наркоманіїЗалежність від наркотичних засобів, важко піддається лікуванню, але все ж при правильному підході і поетапної терапії, вдається повністю купірувати бажання вжити наркотичний засіб. Багато хто вважає, що лікування від даної патології просте і за допомогою медикаментозного лікування повністю лікуватися. Відразу повернемо їх в дійсність. Крім купірування фізіологічних ознак і симптомів, існує ще й психологічна залежність, яка має сильне відміну.

Наркологічна допомога потрібна, але вона знімає тільки абстинентний синдром і фізичні прояви залежності. Якщо проводити тільки таке лікування, то хворий повністю ефект від лікування не отримає, а згодом повернеться до свого пороку. Існує і ще одна сторона «медалі», отримавши допомогу тільки в купировании абстиненції, хворий повністю злітає з котушок в упевненості, що йому знову допоможуть. Це сильне оману приносить істотної шкоди в лікуванні хвороби і несерйозне ставлення до свого пороку.

Важливо! Слід пам'ятати, що наркозалежний чоловік, завжди шукає нескладний шлях для лікування наркозалежності, не розуміючи, що такого не буває!

Загальна думка, що терміни реабілітації від наркозалежності безпосередньо залежать від уживаного препарату і стажу даної патології. Так це так, але по методикам НРЦ «Снайпер» вони істотно знижуються і тривають від 3 місяців до 300 днів при сильному прояві наркозалежності.

Програми Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», які спрямовані на лікування від наркоманії, допомагають підопічному після лікування, повністю відмовитися від вживання, а підтримка в соціальній сфері усуває повернення до небезпечного зілля. Тривала і послідовна терапія — дає гарантію нормального життя.

Як проходить безпечне лікування наркоманії, при реабілітаційних заходах центру допомоги?

Безпечне лікування наркоманії — реабілітаційні заходи

Наркоманія — захворювання духовної, соціальної, психічної, фізичної сторони людського організму. Воно вимагає проведення комплексного лікування за всіма видами перерахованих факторів життя людини. НРЦ «Снайпер» використовує тільки перевірені способи, які добре зарекомендували себе і принесли позитивну користь. До таких видів відносяться:

 1. Терапія соціальним оточенням хворого і його середовищем існування. При цьому способі, мається на увазі, занурення наркомана в середу здорового розвитку. Наркозалежний пацієнт повністю живе і дотримується здорові правила життя і за рахунок звички повноцінного здорового життя, повністю викорінює з себе все пороки. Таке безпечне лікування наркоманії, можливо тільки при купировании абстиненції в наркологічному реабілітаційному центрі. Створене співтовариство змінює ставлення наркомана до своєї колишньої життя і приносить йому сильне бажання стати на правильний шлях. Кожен входить до цієї групи маленького світу, приймає свої рішення самостійно. У цьому карантинному співтоваристві існують свої закони і правила, що створює умови для наркозалежного і розуміння його значимості для суспільства.
 2. Система «12 кроків». Американська програма, яка руйнує заперечення невідворотного стану. Багато наркозалежні не розуміють і не хочуть знати про свою хворобу. Все це наслідок психоемоційного впливу на психіку і мозок людини. При цьому у наркомана пропадає мотивація на лікування, і він котиться вниз по похилій. Система 12 кроків повністю відновлює людське стан психіки і повністю усуває тягу до наркотичних препаратів.
 3. Індивідуальні заняття з психологом. До кожного пацієнта передбачається індивідуальний підхід. Тому терапія приносить суттєві зміни в психіку підопічного. Індивідуальні заняття допомагають розібратися в проблемі початку вживання і усунути цю проблему. Крім цього, психолог супроводжує пацієнта на всіх стадіях лікування і допомагає набути впевненості у відмові від вживання наркотиків.
 4. Адаптація в соціумі життя. Цей захід допомагає підопічному заново зайняти свій осередок в суспільстві і жити нормальним життям без вад. При необхідності відбувається працевлаштування пацієнта на роботу, навчання нової професії, розкриває внутрішні сторони життя і сім'ї, налагоджує спілкування з колегами по роботі, суспільством.
 5. Духовна система відновлення. Ці методи дозволяють наркоману переглянути свої погляди на життя, вчить поважати інших людей і їхню думку. Пояснюючи все тим, що так необхідно для правильного соціального проживання. Основний сенс — це релігія.
 6. Фізичне оздоровлення і посилення імунної системи наркозалежного пацієнта. Основна мета, це проявити інтерес до фізичної культури людини, навчити жити здоровим життям без шкідливих звичок.

Це все безпечні методи лікування від наркотичної пороку. Всі ці методи застосовуються, що в одиночному вигляді терапевтичних заходів, так і в системі загального і необхідного лікування. Варто розуміти, що залежність це більш психоемоційний відхилення, тому основний упор йде на психологічне лікування підопічного.

Лікування залежності психологічного і фізичного фактора

Все лікування від наркоманії полягає в припиненні вживання наркотичних препаратів і засобів. Все це допоможе пацієнту уникнути фізичних ушкоджень внутрішніх органів, фінансових втрат на придбання зілля, знищення психоемоційного стану, втрату сімейних уз. Способи терапії, що проводяться НРЦ «Снайпер» від наркозалежності, знімають депресію, психічні розлади, купируют бажання почати приймати наркотичні препарати. Мережа наркологічних центрів допомоги «Снайпер», проводячи лікування, бере до уваги досвід інших підопічних, що знижує можливість здійснювати медичні помилки при терапевтичних діях. У методику лікування від наркотичної пороку включені різні види медитацій, східні методи відновлення психічного і фізичного здоров'я, духовне пізнання власного організму і думок.

Лікування від психологічної залежності передбачає повне відсторонення від кола спілкування, який міг більшою мірою стати причиною небезпечного пороку, зміну соціального і негативної поведінки, психологічні методи купірування абстинентного синдрому, пробудження мотивації відмови від вживання зілля.

Всі методи і програми психологічного впливу і лікування залежності, беруть участь в підтримці медикаментозного лікування і при знятті абстиненції. Залежно від віку, стану здоров'я та інших факторів, призначається індивідуальне лікування для підопічного.

Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер», надаючи терапію наркоманії, здійснюють такі заходи:

 • детоксикація організму від токсинів наркотичних препаратів;
 • усуває абстинентний синдром з використанням комплексного впливу на психіку, медикаментозного лікування, що приносить позитивний ефект;
 • проведення поведінкової терапії;
 • консультативна допомога після лікування.

Детоксикація організму від наркоманії

Даний захід є початковим етапом в лікуванні наркоманії. Іншими словами це означає, що неможливо починати лікувати організм, не очистивши його від шкідливих наркотичних речовин, які влаштувалися в організмі і приносять поступовий шкоди організму.

Для цього можуть бути задіяні такі процедури і методи:

 • медикаментозне очищення за допомогою сорбентів і протекторів;
 • фізичні лікувальні вправи (прискорюють процес виведення токсинів з організму);
 • масажні процедури (задіють методи Східних технік);
 • народною медициною (застосовують настої трав і плодів шипшини, глоду);
 • фізіопроцедурние заходи (апаратні види фізичного впливу на організм людини);
 • сауна (виведення токсинів з шкірного покриву людини).

Пройшовши курс очищення організму, стан наркозалежного поліпшується. Провівши повторні діагностовані заходи, виявляють залишкові явища від шкідливих речовин і призначають поступове очищення з терапією наркоманії.

Важливо! Багато наркотичні препарати виводяться з організму роками. Але поступовий їх висновок навіть самопливом з пошкодженого організму, покращує його самопочуття.

Купірування абстиненції

Даний захід можуть здійснити тільки в спеціалізованих наркологічних реабілітаційних центрах. Для цього застосовують псіхокодіровку, медикаментозне лікування.

Важливо! Спроба зняти абстиненцію в домашніх умовах заздалегідь приречена на провал і може принести серйозні проблеми наркозалежному людині, включаючи смерть.

Медикаментозне лікування наркоманії

Медикаментозне лікування має на увазі, заміщення наркотичних препаратів медикаментами. Даний вид терапії знімає виникнення абстинентного синдрому, що дає шанс розпочати психологічну підготовку і лікування.

Консультативна допомога (терапія)

Після повного курсу реабілітації, підопічний виходить в соціум життя. У цей період важливе, це адаптація в здоровому середовищі. Тут так само важливо як рідні зустрінуть вздоровлений від залежності рідну людину. Тому наш НРЦ «Снайпер», готує родичів пацієнта до даного заходу. Так само ми при бажанні підопічного можемо підшукати йому роботу і допомогти з працевлаштуванням.

Перебуваючи в реальному оточенні соціального світу, підопічний може при деяких ситуаціях і нервових потрясінь зірватися на вживання дурману. Тому в таких ситуаціях підопічний зобов'язаний зв'язатися з нашими фахівцями по черговим цілодобових телефонах і розповісти про свою біду. Він отримає повний план дій і необхідних заходів. Якщо питання не буде вирішене, а бажання прийняти наркотик залишилося, підопічний проходить повторний курс терапії.

Реабілітаційний центр допомоги наркоманам «Снайпер»

центр допомоги наркоманамНаш НРЦ «Снайпер», має достатню кількість філій розкиданих по країні. Всі вони знаходяться в обласних центрах, що дає можливість пройти курси реабілітації в своєму місті проживання.

Всі центри допомоги знаходяться в екзотичних місцях, що допомагає багатьом усамітнитися з природою, послухати спів птахів, прогулятися по штучно створеному парку на території реабілітаційного центру.

Харчування 4-5 разів по системі дієтичного відновлення пошкодженого організму і призначається фахівцями дієтологами. Такий вид терапії допомагає прискорити процес відновлення внутрішніх органів і приносить величезну користь хворому.

Проживання пацієнтів проходить в комфортабельних палатах, обладнаних за останнім словом дизайну. В палатах є все найнеобхідніше для життя і лікування наркозалежності.

На території центру, після перекладу з карантину, підопічний починає стаціонарне лікування. Існуючий жорсткий розпорядок дня, вчить пацієнта відповідальності та дотримання внутрішнього розпорядку дня, за дотриманням якого несе відповідальність черговий фахівець.

Співробітники центру мають вищу медичну освіту і проходять щорічно курси професійної придатності. Це дає сильну підготовку персоналу для роботи в НРЦ «Снайпер».

Ми не відмовляємо наркозалежним людям в лікуванні, не дивлячись на сильну тяжкість їх захворювання. Всі пропозиції, що надійшли на реабілітацію наркомани, проходять курси правильної та безпечної терапії від цієї недуги.

Звернувшись в наш центр допомоги, Ви автоматично стаєте пацієнтом. Все лікування полягає в покрокової методикою, яку переривати не можна. Переступання через щаблі системи «12 кроків» не дадуть позитивний результат.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.