Реабілітаційні центри для наркоманів і алкоголіків

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Залежність від наркотичних і алкогольних препаратів, мають під собою важкі наслідки для психічного та фізичного здоров'я людини. Для лікування даних недуг створюються реабілітаційні центри для алкоголіків і клініки для наркоманів. Всі вони здатні вилікувати захворювання і повернути людину в нормальне середовище життя. Правда в кожному з центрів практикується своя методика лікування недуги і індивідуальні методи терапії.

Який центр реабілітації для залежних хворих людей, найбільш підходить за своїми професійними показниками? Які програми кращі для наркоманів і реабілітації алкоголіків? Як лікує реабілітаційний центр наркоманів і алкоголезалежних пацієнтів?

Що потрібно знати при лікуванні патології залежно в центрах допомоги

Серед багатьох центрів допомоги наркоманам і алкоголікам, найбільш правильне і якісне лікування відбувається в спеціалізованих наркологічних реабілітаційних центрах. Де з моменту початку терапії від пороків залежності застосовуються комплексні заходи лікування. Залежність від шкідливих наркотичних і алкогольних засобів, розвивається в двох видах:

 • фізична залежність;
 • психічна тяга до вживання.

Кожна з них є окремим захворюванням і вимагає індивідуального підходу до терапії. Якщо в наркологічному центрі обіцяють в короткий термін позбавити від залежності наркомана, алкоголіка, варто задуматися про доцільність такого звернення до них. Адже багато реабілітаційні установи просто не говорять своїм клієнтам, що порок залежності крім зняття фізичної тяги прийому, вимагає психологічного відновлення здоров'я.

Фізична залежність від вживання знімається швидко і для цього просто необхідно провести детоксикацію організму, а за допомогою психологічного впливу на підсвідомість хворого, виробити мотивацію на відмову від прийому шкідливих наркотичних засобів. З боку психічного здоров'я, даний метод недієвий і вимагає покрокового вирішення проблеми.

Для терапії від психологічної тяги вживання, застосовуються різні методи:

 • програма «12 кроків» з психологічними курсами підтримки психоемоційного стану людини;
 • Східні методи лікування залежності з застосуванням ароматерапії, масажних процедур;
 • фізичні заняття спортом і працею;
 • проведення аутотерапіі з груповими сеансами оздоровлення;
 • фізпроцедури точкового впливу на внутрішні органи людини;
 • гіпноз і психокорекція психічного стану наркозалежної людини;
 • програми Довженко і вироблення повного неприйняття вживання шкідливих для людини речовин;
 • створення стійкої мотивації на лікування і неприйняття прийому наркотиків та алкогольної продукції.

Всі ці методи, можуть сприяти повній відмові від прийому наркотичних засобів і алкогольної продукції і призначаються суто в конфіденційної формі кожному підопічному людині.

Наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» для залежних людей, повністю відповідає професійним вимогам лікування недуг залежності. Всі наші співробітники проходять курси підготовки в Зарубіжних країнах, що істотно підвищує їхню професіоналізм. Як говорилося вище, кожної залежності відповідає індивідуальні методи лікування і програми.

Терапія від наркоманії в НРЦ «Снайпер»

Лікування наркоманії в УкраїніЦентр для реабілітації хворих на наркоманію «Снайпер», перед початком проведення лікування, проводить повний огляд пацієнта. Дані дії дають можливість виявити найбільш пошкоджені органи і запобігти згубний вплив медикаментів при проведенні детоксикації організму. Тільки досконально вивчивши стан здоров'я, підопічному призначається індивідуальна терапія та методи лікування недуги наркотичної залежності.

Початковий етап починається з карантинного сектору, де хворий буде оточений цілодобової турботою і увагою з боку медичного персоналу. У цей період пройде чистка організму і лікування від абстинентного синдрому. Що таке абстиненція?

Абстинентний синдром — синдром відмови від вживання наркотичних препаратів. Він небезпечний своїми побічними діями на фізичне і психічне тіло людини. Карантин, дає можливість зняти фізичну і частково купірувати психологічну залежність. Загальна тривалість перебування в карантині, залежить від індивідуальних особливостей організму і психічного стану підопічного. Зазвичай за часом це становить до 36 днів.

Після зняття карантину і перекладу підопічного на стаціонар, він повністю не має фізичної залежності, але є залишкова психологічна тяга до вживання наркотичних препаратів.

Лікування в стаціонарі

Психологічне лікування наркотичної залежності починається з комфортного проживання і затишного лікування. Для цього хворому надається сучасна палата проживання з імпортними меблями, світлими великими вікнами.

Дніпропетровський наркологічний диспансерХарчування, також впливає на настрій проходження реабілітаційних заходів. Всі продукти перевіряються на якість і не містять шкідливих токсинів і речовин. Згідно прописаним нашими дієтологами меню, харчування становить від 3-5 разів на добу.

Центр реабілітації для наркоманів «Снайпер», при наданні допомоги на стаціонарі проводить психологічні курси відновлення здоров'я психічного і фізичного вигляду. Для цього, підопічним надається сучасний спортивний комплекс, де для них досвідчений інструктор підбере індивідуальні заняття.

Основний метод терапії від психологічної залежності — програма американських вчених «12 кроків». Даний метод лікування здатний відкрити хворій людині сенс життя і показати, що приносить йому вживання наркотичних засобів. Такий підхід з покроковими методами, дає чітке розвиток мотивації відмови від вживання наркотиків і дає можливість заново проаналізувати своє минуле життя. Особлива перевага даної програми — повна відмова від медикаментозного лікування залежності, що зберігає здоров'я внутрішніх органів і організму в цілому.

Крім даної програми, в залежності від стану хворої людини, застосовуються методи відновлення по Східним трактатів народної медицини, ароматерапію, масажні розслаблюючі психічний стан курси. Особливою популярністю користуються групові заняття з психологічної підготовки, де кожен підопічний може виступити і розповісти про своє життя і як він присікає почуття бажання прийняти наркотики. Це дає можливість побачити способи псіхоконтроля і навчитися говорити ні наркотикам.

Після пройдених реабілітаційних заходів, підопічний отримує психологічну здатність чинити опір бажанням вжити зілля. При цьому, для своїх випускників, НРЦ «Снайпер», надає на протязі всього життя психологічну підтримку підопічному людині, що істотно знижує зрив на повторний прийом наркотиків.

Лікування від пристрасті до алкоголю

Залежність від вживання алкогольної продукції — серйозна психологічна патологія. Людина постійно приймаючи дане зілля, повністю руйнує психоемоційний стан, що призводить до повного знищення соціального статусу і нормального людського життя. Крім цього, розвиваються хронічні захворювання, алкогольний психоз, який в свою чергу дає можливість появи шизофренії.

Лікування від цієї залежності необхідно проводити на стаціонарі НРЦ «Снайпер», так як в домашніх умовах, що з'явилася абстиненцію пройти не вийде. Слід уникати препаратів і терапії алкогольної залежності проходять такі етапи:

 • Карантинні норми лікування. При цьому проводиться чистка організму від токсинів і шкідливих речовин, зняття абстинентного синдрому. Це важкий час для підопічного, так як абстиненція приносить важкі побічні ефекти, які за допомогою наших медичних працівників купіруються.
 • Стаціонарне лікування. Даний етап повністю створює мотивацію на відмову від вживання алкоголю. При цьому підопічний підсилює свою імунну систему, зміцнює психоемоційний стан, продовжує чистку організму і лікування внутрішніх органів пошкоджених рясним прийомом спиртного. На цьому етапі починається оволодіння технікою відмови від алкоголю, за програмою «12 кроків». Після пройдених курсів, людина отримує можливість почати заново своє життя.
 • Третій етап — адаптація до соціального проживання. Тут в роботу включаються професіонали психологи, які навчать підопічного жити без вживання алкогольної продукції. Навчать тримати свій психоемоційний стан в руках. Раз місяць, підопічний проходить психологічні курси зняття напруги і повторну програму «12 кроків». Ці заходи повністю знімуть можливість зриву, що посилить мотивацію людини на здорове і щасливе життя.

Про нас

Наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» — це один центр допомоги. Ми, це система реабілітаційних заходів і центрів, розкиданих по всій Україні. Нами за короткий час було видужав не одна тисяча втратили надію людей. Ми пишаємося своєю роботою і тим, що можемо приносити радість у важкий період життя для багатьох людей.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.