Центр реабілітації наркозалежних — Одеса

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

Комфортабельний реабілітаційний центр для залежних наркоманів в Одесі, має зручне розташування на березі Чорного моря. Шум прибережній хвилі, спів чайок, легкий обдуває обличчя морський вітер, створює умови для повного спокою і покращує психоемоційний стан хворого. По виду, Наркологічний центр для наркоманів «Снайпер», нагадує палац графа або барона.

Наркоманія — важка хвороба. Що стає причиною початку вживання наркотичних засобів? Чому дана патологія приносить важку симптоматику і чи можна її вилікувати в домашніх умовах? Як правильно проводити лікування і де зможуть допомогти вирватися з кола залежності? Які методи застосовують професійні Наркологічні центри допомоги в Одесі? Всі ці питання хвилюють родичів потрапив у наркотичну залежність людини.

Причини початку вживання наркотичного зілля

Центр реабілітації наркозалежнихБагато фахівців замислювалися, чому відбувається вживання наркотичних засобів і що штовхає на цей крок здорової людини.

Постійне вживання наркотичних засобів, призводить до психічної залежності, що є основним чинником вживання. Почавши вживати наркотик, людина не в силах зупинитися, тому йому потрібна професійна допомога Наркологічної клініки.

Але щоб зрозуміти причину початку, необхідно розглядати індивідуально кожного залежного, тому створити єдине розуміння даної проблеми неможливо, можливо. Правда, методом опитувань та аналізу, все ж вийшла картина приблизних чинників, службовців для початку вживання. Так які це причини і фактори, які можуть штовхнути людину на даний патологічно небезпечний крок самознищення:

Перша з причин, яка спонукала здорової людини почати приймати наркотичні препарати — психологічна. Що до неї відноситься:

 • проблеми на роботі;
 • сімейні чвари;
 • повне нерозуміння з боку оточуючих людей.

Другою причиною прийняти вважати, прояв протесту проти системи, обставин. Часто під цим мають на увазі бажання виділитися в середовищі однолітків і своєму колі спілкування. Багато хто вважає, що почавши приймати наркотичні засоби, вони піднімають свій статус і повагу серед оточуючих їх людей. При цьому багатьом здається, що вони стали дорослими і здатними самі вирішувати свої проблеми. Крім дане захоплення небезпечним і думаючи, що при бажанні вони зможуть зупинитися, вони потрапляють в лапи смертельного пороку.

Існує і ще одна причина початку вживання — легкодоступность цих наркотичних і психотропних засобів. У даній ситуації, наркотичні засоби може придбати навіть школяр, маючи для цього необхідну суму грошей. Це приносить сильне побоювання за молодь і величезне поширення даної епідемії — наркоманії.

Наступною причиною вживання стає коло спілкування. Відпочиваючи в компанії, для отримання кайфу і ейфорійного стану, хтось може принести з собою психотропний препарат і пригостити своїх друзів. Таких причин безліч, але кожен сам повинен розуміти, що почавши вживати наркотичні препарати, він стає залежним і повністю знищить своє соціальне і психологічний розвиток.

Які ознаки служать знаком початку вживання

Початковій стадії вживання служать деякі ознаки, за якими необхідно швидко вживати заходів. Серед ознак є такі:

 1. Несподівана зміна в поведінці, навчанні, школі, пропуски занять, прогули. У деяких випадках, може проявлятися грубість у спілкуванні, чого раніше не спостерігалося. До цього, можна віднести появу в друзях неблагополучних знайомих з негативною репутацією.
 2. Домашні ознаки. Повернення додому в незрозумілому стані, з ознаками алкогольного сп'яніння, але без запаху спиртного, важкий ранковий підйом.
 3. Різке зниження соціального інтересу до життя, втрачені хобі, пропажа речей, грошових коштів, незрозуміла агресія до рідних людей.
 4. Сильне незрозуміле вивчення медичних препаратів, інтерес до хімії, поява у аптечних кіосків без потреби. Наявність незрозумілих медичних препаратів в сумці або особистих речах людини.
 5. Неохайний зовнішній вигляд, що раніше не спостерігалося за даними людиною.
 6. Різка зміна в зовнішності, старіння шкірного покриву, сухість і в'ялість шкіри. Для залежних людей від наркотичних препаратів, притаманна жовтизна шкірного покриву, волосся стає ламким і тьмяним. Поява на тілі виразок і саден, слідів ін'єкцій в ських областях людського організму.

До всіх первинним ознаками початку вживання наркотичних засобів, додаються і прямі, що служать вірними факторами наркотичного стану.

Прямі фактори початку вживання і отримання ейфорійного стану:

 1. Поведінка і стан. За зовнішнім виглядом, людина має алкогольне сп'яніння, але без запаху спиртного.
 2. Людина знаходиться в стані ейфорії.
 3. Мляве стан, ватяні ноги.
 4. Незрозуміла посмішка і сміх.
 5. Відсутність послідовності своїх дій.
 6. Сильна балакучість і веселість, не властиво даному типу людини.
 7. Нечіткі руху і порушення координації.
 8. Незрозуміла мова.
 9. Розширені або звужені зіниці, червоні очі.

Ці ознаки, дають можливість насторожитися і перевірити стан родича. Для цього, щоб виявити вживання наркотичних засобів, рекомендується використовувати тест на наркотики, який покаже зі 100% ймовірністю прийом заборонених наркотичних засобів.

Центр реабілітації наркозалежних Одеса, зможе провести перевірочні діагностичні заходи і виявити прийом наркотичних засобів і препаратів, крім цього, ми проводимо роз'яснювальну та ознайомчу бесіду з родичами залежного наркомана.

Терапія залежності від наркотичних засобів

Реабілітаційний центр для наркоманів в Одесі, повністю відповідає сучасним вимогам з надання терапевтичних заходів. Для цього створені комфортабельні кімнати проживання, штучний парк відпочинку з фонтанами і зручними альтанками. Все створено для повного морального і психічного розслаблення наших підопічних.

Іноді умови проживання, набагато краще, ніж ті в яких проживав пацієнт, що дає можливість йому відчути свою значимість для рідних і близьких людей. Як проходить лікування в Наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» в Одесі?

Реабілітаційний центр для наркоманів ОдесаПеред початком терапевтичних заходів, по лікуванню наркозалежності, підопічний проходить повну діагностику свого стану здоров'я. Тільки після отримання необхідних даних, підопічному призначають індивідуальну терапію і свій метод терапії від наркотичної залежності.

Хворий залежністю людина, направляється в карантин, де він зобов'язаний пройти купірування абстиненції і повну детоксикацію потерпілого від наркотичних засобів організму. Для цього, використовують методи народної терапії, прийом медичних препаратів (сорбентів і протекторів), ознайомлення з програмою «12 кроків», виявляється психоемоційна допомога і підтримка хворого.

Всім необхідно розуміти, що карантин — важкий час для підопічного, тому до нього повністю заборонений доступ відвідувачів. У деяких випадках, для повноти моральної підтримки, до хворого в стадії карантину, можуть дозволити зустріч з близькими рідними людьми. Цей дозвіл на зустріч, повністю закріпить впевненість залежної людини в правильному вирішенні почати терапію від патології наркоманії.

Тільки після карантинного лікування, пацієнт буде переведений на стаціонар НРЦ «Снайпер», де йому необхідно повністю закріпити в собі отримані навички в карантині.

Стаціонарне лікування пороку

Проходження стаціонару, в більшій мірі нагадує трудової оздоровчий табір. Тут крім медичних процедур, передбачені:

 • заняття спортивними видами спорту;
 • створено сучасний комплекс фізичного розвитку;
 • є процедурні кабінети з масажами і ароматерапією;
 • комплекси, що складаються зі Східної оздоровчої терапії;
 • групові заняття з психологічної підтримки підопічного;
 • постійне вивчення програми відновлення «12 кроків».

Завдання стаціонарного лікування, показати підопічному наркоману, що можна жити без прийому наркотичних засобів і препаратів. Для закріплення отриманих навичок в стаціонарі Наркологічного реабілітаційного центру «Снайпер», проводиться перевірка на самостійне життя без вживання наркотиків і психотропних засобів.

Стаціонарне лікування недуги наркоманії, повністю має індивідуальний підхід в лікуванні. Цей метод показав себе найбільш результативно і приніс прискорене лікування від наркоманії, і її залежності.

При проходженні лікування, підопічний за його бажанням може брати участь в Державних програмах профілактики розповсюдження наркотичних засобів. Для цього, він може виступити перед учнями середніх і середньо спеціальних навчальних закладів. Адже, хто зможе більш правдоподібно розповісти про свій стан і способи лікування від пороку залежності, свої відчуття і можливих переживаннях, ніж сам колишній залежна людина.

Повернення додому

Після отримання повного курсу реабілітаційних заходів, хворий проходить повне діагностування відновленого організму. Після чого, він виписується в соціальне середовище життя. Це дуже нелегко, повертатися в середу соціуму, зміненим людиною. Тому, нашим НРЦ «Снайпер», розроблені способи підтримки та адаптації.

Після виписки, підопічний може попросити наших фахівців підшукати йому нову роботу, змінити місце проживання, залишитися допомагати в нашому НРЦ «Снайпер», іншим знедоленим пороком наркоманії. Для цього, необхідно просто написати заяву і отримати рішення комісії.

Якщо все ж хворий вирішує повернутися в соціальне середовище свого минулого життя, йому надається цілодобова допомога за контактними номерами телефону чергової лінії. Навіть після лікування, наш підопічний має можливість скористатися нашою професійною допомогою, що показує нашу турботу за його стан.

Звертаючись в наш Наркологічний реабілітаційний центр «Снайпер» в Одесі, Ви повністю отримуєте професійну, спеціалізовану допомогу і повне одужання від недуги наркозалежності.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.