Центр лікування наркомании — Ступени реабілітації

Смертельно небезпечно!
Найстрашнішим наслідком
є необоротна розумова
деградація!
Необхідно якомога раніше розпізнати
залежність і почати її лікувати.

У всіх є поняття про те, що наркотичну залежність необхідно лікувати. Після попереднього ознайомлення з методами і умовами проведення терапії, наш центр лікування наркоманії, створює умови, коли самі пацієнти виявляють бажання лікуватися від смертельної небезпеки. Співробітники нашої мережі наркологічних реабілітаційних центрів «Снайпер» в Україні, мають сильне бажання допомогти подолати дана недуга і будуть щиро раді при позитивному результаті лікування.

Наші фахівці з радістю розкажуть про надання послуг і методах реабілітації наркозалежної людини, цінах, знижки на певні види терапії. Якщо дана проблема залежності Вам знайома, і у Вас немає змоги привести свого родича в наш центр, ми можемо Вам в цьому допомогти, умовивши хворого на проходження курсів від наркоманії. Ми можемо підібрати зручний для Вас час переїзду підопічного в наші філії НРЦ «Снайпер».

Сходинки реабілітації та повернення до нормального життя

 1. Зняття покроково залежності в карантинних умовах нашого центру під цілодобовим наглядом наших фахівців.
 2. Проходження терапії в умовах стаціонарного лікування:
 • застосування покрокової системи «12 кроків»;
 • проведення фізіопроцедур;
 • посилення і відновлення імунної системи організму;
 • використання спеціально розроблених заходів в лікуванні наркоманії та залежності.
 1. Контроль і підтримка наших підопічних після проходження курсів реабілітації, а це сприяє впевненості хворого, що він не один і в разі необхідності він отримає необхідну допомогу. У момент фінальної стадії лікування, наші професіонали підкажуть подальші дії при можливому загостренні, а при необхідності зможуть зробити термінових заходів зняття загрози зриву. Так само при бажанні пацієнта, можемо влаштувати на роботу.

Основне завдання реабілітаційних заходів — відродити бажання хворого жити нормальним життям людини. Тому умови проживання на території наших центрів відповідають комфортному відпочинку. Наркологічні реабілітаційні центри допомоги наших філій знаходяться далеко від міського шуму і суєти, що створює хороші умови для лікування і відновлення. Даний підхід до надання допомоги істотно покращує психологічний настрой пацієнта на терапію.

Лікування наркоманії в Харкові

Залежність від наркотичних препаратів, смертельна небезпека, яка потребує термінового втручання фахівців наркологів. Розвивається швидко, вона все сильніше затягує свого бранця в лапи пороку і залежності, що, врешті-решт, призводить до смерті, а в деяких випадках до вчинення злочину.

Центр лікування наркоманії в Харкові, проводить відновлення і лікування від залежності в кілька етапів і в певній послідовності, що дає можливість з більшим відсотком говорити про те, що наркоманія виліковна. Наш центр лікування наркоманії в Харкові, за своє нетривалий час існування врятував не одну сотню життів, а може навіть і тисячу, так як крім лікування бере участь в профілактичних Державних програмах.

Етапи терапії наркотичної залежності людини

Наш пацієнт при лікуванні в нашому центрі «Снайпер» проходить певні етапи реабілітації:

 • чистка організму від шкідливих речовин і токсинів;
 • купірування абстиненції з допомогою психологічного та медикаментозного лікування;
 • терапія пошкоджених внутрішніх органів і пробудження бажання жити без вад наркотичного впливу;
 • закріплення отриманих здібностей відмови від вживання наркотичних препаратів;
 • пробудження нових і життєво важливих хобі, захоплень.

Центр лікування наркоманії в ХарковіТак само при призначенні лікування використовується індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що істотно збільшує відсоток одужання. Така терапія і її призначення, засноване на отриманні діагностованих даних підопічного і його стану внутрішніх органів, індивідуальної переносимості, статі, розвиток хронічних захворювань.

Прийом наркотичних препаратів, знищує фізичне і психічне здоров'я людини. Тому наш центр реабілітації та лікування наркоманії та залежності в місті Харків бере це до уваги. Терапію приблизно ділять на 2-е частини:

 • очищення організму від шкідливих токсинів і речовин з підняттям імунної системи;
 • психічне лікування від залежності, курси «12 кроків», збільшення фізичних можливостей організму.

Найголовніше в лікуванні — бажання зцілення у самого хворого, інакше будь-які починання не принесуть бажаного результату. Тому в нашому наркологічному реабілітаційному центрі «Снайпер» особливу увагу приділяють створенню мотивації підопічного.

Вартість реабілітації наркоманії в нашому центрі «Снайпер»

реабілітація наркоманіїВсі методи лікування в нашому центрі реабілітації від наркоманії перевірені часом і хорошими результатами після терапії. Ціна наших послуг не є «космічної» і при наданні стандартних послуг дорівнює середньої заробітної плати по країні. Можуть бути зміни в разі збільшення необхідної терапії за часом або, навпаки, в бік зменшення при незначних проблемах зі здоров'ям підопічного.

Ми намагаємося, щоб надані нами послуги були доступні багатьом верствам населення, тому наші фахівці підбирають найбільш підходящий варіант лікування. Також широко практикується анонімне лікування. При використанні нашої послуги «нарколог на будинок», Ви можете не переживати, що про Вашу проблему дізнається оточення, сусіди, друзі, співробітники по роботі. Ваша таємниця — наше ім'я.

Чому для проходження лікування необхідно вибрати НРЦ «Снайпер»

 • ми щиро зацікавлені в допомозі вам і Вашому родичу, так як допомагати людям, це наш девіз;
 • для наших клієнтів ми працюємо цілодобово, що дає можливість звернення в будь-який зручний для Вас час;
 • в лікуванні ми використовуємо оригінальні медикаменти, психологічні курси «12 кроків», групові тренінги, сучасні апарати фізіотерапії, спеціалізовані методи відновлення народними способами і методами;
 • невисока вартість послуг;
 • використання анонімної терапії (примусово або добровільне рішення);
 • для лікування застосовуються сучасні методи і спеціалізовані курси провідних зарубіжних реабілітаційних центрів.

Більш детальну інформацію, можна отримати прийшовши на прийом до нарколога в наш НРЦ «Снайпер». Для цього існує попередній запис за телефоном на нашому сайті. Ми завжди готові допомогти і прийти на допомогу, хто потребує допомоги наркозалежним.

Про нас

Наш наркологічний центр знаходиться в тихому місці, далеко від суєти і міського шуму. Територія нашого центру допомоги має:

 • декоративну огорожу;
 • господарські будівлі, теплиці;
 • паркову зону відпочинку від процедур з рясним зеленим насадженням, де можна відпочити на зручних лавках;
 • 3-и житлові комплекси;
 • окремий сучасний спортивний зал, процедурні кабінети.

Всі умови створені для комфорту і психологічного відпочинку. Створюючи такі умови, ми робили все, щоб хворий не відчував себе як в ув'язненні. Це дозволяє застосовувати психологічне лікування, адже маючи розслаблену психіку, пацієнт більше йде на контакт.

Персонал реабілітаційного центру «Снайпер»

Співробітники нашого центру мають вищу медичну освіту і проходять щорічне тестування на професійну придатність. За підсумками року, самим відповідальним працівникам надається путівка в зарубіжні країни. Дане заохочення стимулює співробітників на хорошу роботу і відмінний догляд за підопічними.

Кожен працівник центру, при необхідності може надати першу допомогу пацієнтові, що говорить про серйозну підготовку персоналу. Ми, беручи на себе відповідальність за Вашого родича, надаючи йому допомогу і лікування від наркоманії, відповідально ставимося до даної задачі. Гарну характеристику може показати наша книга скарг і подяк.

Проживання при лікуванні наркоманії

Для проживання побудовані нові житлові корпуси, зручні кімнати відпочинку на 2-3 людини, мають все найкраще і необхідне для комфорту. В кожному номері є власний душ, ванна. Ранок починається з обходу медичного персоналу та перевірка артеріального тиску, з призначенням процедур.

Живлення

Згідно прописаним лікування від наркоманії, в залежності від пошкодження внутрішніх органів людини, пацієнту призначається дієтичний стіл. Адже ще в давні часи, було помічено, що при певних захворюваннях, деякі продукти мають здатність погіршити стан або навпаки поліпшити. Тому згідно призначеної дієти, підопічний отримує необхідний для поліпшення стану продукт. Харчування включає в себе їжу без вмісту ГМО, навіщо стежать наші дієтологи. Крім індивідуальної терапії, підопічний отримує індивідуально підібране під свій стан їжу.

Як можна дістатися в НРЦ «Снайпер»?

НРЦ «Снайпер», має величезну мережу філій по всій країні, що дає можливість підопічному вибрати найбільш підходящий по його місцю розташування. У зв'язку з епідемічною ситуацією наркоманії, ми відкриваємо все нові і нові центри, де завжди раді надати допомогу і необхідне лікування залежному пацієнтові.

Для полегшення вибору, після звернення в НРЦ «Снайпер», ми можемо самі підібрати місце його лікування, ніж спростити завдання. Якщо у нашого пацієнта немає можливості самому дістатися до місця лікування, ми можемо йому в цьому допомогти. Що зайвий раз доводить серйозність нашого наміру в допомоги хворому.

Період життя після лікування в нашому центрі допомоги наркозалежним

Пройшовши повний курс лікування, наш підопічний отримує довічну підтримку в соціальному середовищі. Адже пройдені курси, хоч і мають перші позитивні чинники відмови від вживання, їх ще необхідно психологічно підтримувати протягом усього життя. Тому Вашому родичу потрібно після проходження лікування, з'являтися на прийомі у нарколога і нашого штатного психіатра.

Також нами розроблена програма підтримки по телефону, де наш підопічний, почавши відчувати непереборне бажання вжити наркотичні засоби, може звернутися за екстреною допомогою. Адже зірвавшись, він може знову стати на стежку пороку.

У багатьох випадках, наші пацієнти просять захистити їх від впливу того середовища соціуму, яка довела їх до наркологічної реабілітації. Ми з радістю приймемо нашого підопічного на роботу в якості волонтера, в будь-центр допомоги нашій мережі центрів. Для цього зазвичай підбираються інші міста. Це повністю дає можливість зав'язати порочне спілкування і почати заново своє життя.

Безкоштовна консультація
Не можете умовити на лікування?
Наші консультанти допоможуть вам знайти ефективну
мотивацію і умовити близького на лікування.

Юрій Лавров
Автор: Юрій Лавров

Спеціаліст в галузі хімічної залежності. Психолог, психотерапевт. Закінчив школу по хімічній залежності. Постійний учасник всеукраїнських тренінгів з підвищення кваліфікації. Засновник Благодійного фонду «СНАЙПЕР». 10 років професійного досвіду у сфері реабілітації та психо-соціальної адаптації залежних людей.